PETÍCIA za výstavbu a prevádzku útulku pre psov v RS

Quoted post


Hosť

#18 Re:

2014-02-11 06:46

#17: bobrovsky -  

 Možno sa za to nehanbia a len sa snažia vyhnúť tomu, aby ich rozhodnutia zbytočne komentoval niekto, kto sa k tomu stavia  presne ako vy . . . Aj keď zrejme nie ste veľkým milovníkom zvierat, treba si uvedomiť, že to, koľko psov končí v útulkoch je nezodpovednosťou ľudí, čiže obyvateľov a mesto by sa o to malo postarať . . . Nehovoriac o tom, že je to dôkaz a prejav našej ľudskosti! A ešte jedna drobnosť - myslíte si, že keby mesto nedalo finančné prostriedky z dane za psa na útulok, dali by ich niekomu na výplatu??? Takže pokiaľ neviete zariadiť, aby nebol pes považovaný v našich zákonoch za vec a aby boli schválené také zákony, ktoré donútia ľudí niesť zodpovednosť za život svojich maznáčikov (čím by sa veľa zmenilo), tak aspoň neodsudzujte konanie ľudí, ktorí chcú niečo zmeniť úplne nesebecky, z čistej lásky k nevinnej živej bytosti . . .

Replies

bobrovsky

#19 Re: Re:

2014-02-11 06:54:08

#18: - Re:

Ja nic neodsudzujem. Myslim si ze keby mali uverejnene svoje meno nikto im nic nenapise. Ja som to napisal rovno pre vsetkych. A ked sme pri tom tak taky ludia co vyhodia zviera tak na co ho vobec kupuju. Ked nechcem nekupim. A nie kupim a vyhopdim. Je to sprostost ludi.. Anop zviera za to nemoze a ja to ani netvrdim. Potom kazdemu jednemu co vyhodi zviera nech odpadnu obe ruky. Pozrite sem: tie peniaze co sa daju na utulok by sa mohli vyuzit uplne inac, ano urcite ich nedaju ludom na vyplatu. Ale ukazte mi jedno miesto kde sa mozu hrat deti? Nikde. Pozrite sa ako vyzeraju detske ihriska.... su zdevastovane a este ktomu plne vykalov od psov. Kolky z Vas dodrzuju to ze ked sa pes vyspini tak to vezme do vrecuska a vyhodi to? Zo 100 ludi mozno 2-3. Tak asi len tolko k tomu.