Aby nikomu nemohli bez súdu zobrať majetok a plat

Quoted post


Hosť

#8

2014-01-10 20:28

Naša rodina má osobnú skúsenosť s vymáhaním dlhov exekútormi. Môj manžel v roku l982 urobil práce na Jahodnej kvôli zasnežovaniu svahov čo bolo podmienkou pre Jun iorske majstrovstvá Europy. Práce vyfakturoval za 3,5 miliona SK /geologický prieskum, odchyt vody, prívod vody ku svahom, vedenie vody ku snežným delám/. Nič sme nedostali zaplatené a pri podaní žaloby na súde bolo treba zaplatiť súdny poplatok na čo sme nemali. Anabáza do ktorej sme sa dostali bola neuveritelná, manžela pripravila o život, zomrel v roku 2007 vo veku 63 rokov. Prišli sme o všetko, v exekúcii sa predal dom s 12 árovou záhradou na dražbe,.... Ešte stále to nie je uzavreté, pretože jeden z exekútorov poslal manžela do City bank požiadať o úver, manžel zomrel a City bank žiada splatiť úver mňa. 3 x bolo pojednávanie, sudkyňa rozhodla v náš prospech ale odvolali sa. Prišli sme o dom so záhradou , predala som 4 izbový byt na lukratívnom mieste, predala som záhradu s chatkou 4 áre.Všetko aby som splatila dlhy, pretože medzitým to všetko narastalo.Ešte stále visí nad nami Damoklov meč za City bank.

Replies


Hosť

#23 Re:

2014-01-11 21:19:12

#8: -

najst zabit