Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA

Quoted post

mamina

#2782 Re:

2013-12-10 09:52

#1: Fantomy -

Ani mne neda, aby som sa k peticii nevyjadrila, plne suhlasim s tym ze tato spolocnost je chora a hlupne, co sa tu robi to s demokraciou nema nic spolocne, skor s anarchiou. Neviem si predstavit, ze by ste mali zaniknut, ved okrem vas nepocuvam ziadne radio, vecer s vami zaspavam a rano vstavam. Ale obavam sa ze spravodlivost nezvitazi, nakolko v tomto state maju pravdu iba nasi "mocipani". Mozem vam to potvrdit, nakolko iste ste poculi o tom ako v júni strielali policajti na D1 po studentoch, ktorí isli do Brna na poslednu skusku. Co myslite ako to dopadlo????? Ved pre nich dobre, mojho syna nastastie nezastrelili, ale ako sa mam zmierit s tym, ze urobili z tychto deti klamarov a vinnikov. Nase deti neurobili nic zle, boli iba v nespravnom case na nespravnom mieste a zial sofer mal PZ s tromi 111-kami, co bol dovod, aby s nimi nakladali ako s vrahmi. Hoci sme podali staznost a trestne oznamenie, nic sme tym nedosiahli. p. Kalinak priznal iba vinu v komunikacii a policajtom odobrali odmeny, no pekny trest, ale ze ma mohli pripravit o jedineho syna, ktoreho vychovam sama (manzel pred 10 rokmi zomrel) a viem co som vychovala, tak to nie je podstatne. Studenti su bohatsi o trpku skusenost a zistili ako to tu s tou spravodlivostou funguje. Tak iba tolko som chcela povedat, velmi vam drzim palce a rada by som verila tomu, ze konecne sa vypocuje hlas "ludu". Prajem vam vsetko dobre.

Replies

Jeden

#2796 Re: Re:

2013-12-10 12:33:05

#2782: mamina - Re:

Sledoval som tento prípad z médií. Urobil som si názor, alebo presnejšie povedané, potvrdil som si názor na políciu v SR. Sú to dobrí ľudia, ale ako náhle sa oblečú do uniforiem stanene sa niečo neskutočné. To, čo robí človeka človekom náhle zmizne.