Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Quoted post


Anonymous

#1

2013-11-12 17:46

Treba zastaviť neprimerané a choré súdnictvo.
Toto nemôžme ako Slováci dopustiť aby sa dialo v našom štáte.

Replies


Hosť

#60 Re:

2013-11-12 19:30:39

#1: -

a kdo tej policajtke vráti rozkopnute koleno ? cely život bude krývať a zdravie jej niekto nevrati

anna

#278 drzim palce...

2013-11-13 09:01:28

#1: -

v base sa z neoho stane sociopat...namiesto toho aby sme mali dalsieho dobre hokejistu. Myslim,že v tu nedojde k naprave,ale k zniceniu mladeho zivota. Drz sa chlapce


Hosť

#292 Re: Tak chlap, čo zrazí dve malé školáčky v dedine pri Trnave, ide 140 km, je už vonku za 3 roky.

2013-11-13 09:40:59

#1: -

To je súdnictvo? Čo je toto za štát, sudcovia nemajú súdnosť ako môžu vykonávať to čo vykonávajú. A tá policajtka, už je asi spokojná.

 

xtra

#359

2013-11-13 11:46:48

Vy Idioti. Myslíte že človek by dostal 8 rokov za kopnutie verejného činiteľa?
Musel mať podmienku už predtým aby dostal 8 rokov. Zamyslite sa pred tým než budete jak ovce veriť Médiam.
Takže zas taký anjelik to nebol :)))

 


Hosť

#395 Re: kolko hlasov treba aby o tom a dalo realne uvazovat ?

2013-11-13 13:24:03

Anna

#413 Re:

2013-11-13 13:46:22

#1: -

V dnešnej dobe sa asi fakt oplatí skor niekoho zabiť ako kopnúť... nech sa nehnevajú ale mal by sa dotyčný sudca zamyslieť..takto zničiť mladý život.

Lucka17

#418 Re:

2013-11-13 13:56:40

#1: -

Neviem čo sa tu všetci rozhorčujete nad rozsudkom. § 323 Trestného zákona jasne hovorí, ak niekto vykoná útok na verejného činiteľa a spôsobí mu ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť potrestá sa na odňatím slobody na 7 až 12 rokov. Rozsudok je plne v súlade zo zákon, keď sa Vám nepáči takáto úprava, tak to adresujte nášmu zákonodarnému orgánu.

santos

#465 Re:

2013-11-13 15:06:24

#1: -

Mala na to tá ženská fyzické predpoklady spacifikovať mladého fyzicky zdatného chlapca? Neni to kancelárska policajtka?

t

#727 Re: Verim ze aj nase podpisy pomozu na znizenie trestu. Chalan nech sa drzi!

2013-11-13 19:32:37

#1: -  

 

fric

#816 Re:

2013-11-13 21:15:56

#1: -

zasluzi si to napadol policajta a este zenu ozraty .co tu pisete peticie co streckujete treba priucku takym VIP..arom abi sa to dalej nerobilo sud bol mierni

davo

#860 Re:

2013-11-13 22:16:46

#1: -

keby ju zabil, dostal by menej?

určite jej mohol spraviť aj niečo horšie, ale v hlave si to rozmyslel.

8rokov je strašne vela za pomasírovanie holene nejakej policajtke.

nesúhlasím, a preto sa podpisujem

pravda

#869 Re:

2013-11-13 22:44:53

Hamba štátu Slovensko fuuuj a ze preco ludia idu do zahraničia lebo slovensko je zapadakou


Hosť

#1060

2013-11-14 12:59:15

#1: -

Zda sa ze ludia na slovensku si uz tak zvykli ze po slobode behaju rozni kriminalnici,ze ked sa nahodou aj podari niekoho pravoplatne odsudit za umyselny trestny cin podla zakona,tak uz to ludom pride divne a neferove a najradsej by aj jeho videli na slobode.Myslim ze by sa mali spisovat peticie za zatvaranie toho mnozstva kriminalnikov a nie za oslobodenie takych co sedia.

 

Ctihodny obcan

#1086 Re:

2013-11-14 13:47:23

#1: -

Pani policajtka by mala ist zrejme na preskolenie, ked nevie ze clovek ktory je pod vplyvom alkoholu spacifikovany na zemi, v ociach ma nastriekany slzny plyn a kope agresivne okolo seba tak hadam ani zdravym sedliackym rozumom sa mu nepostavi do rany. (PS: Preco ho "nespacifikovali" tvarou nadol? To by ju asi tazko mohol kopnut) A na druhej strane aj k odbornikovi s ktorym by sa mala porozpravat ci zvlada svoje povolanie ktore si vybrala. Ano, Slovenske sudnictvo je chore. Ked  chalan, ktory tejto policajtke v takomto stave a amoku zlomil koleno dostane trest 8 rokov a niekto za vrazdu dostane 10 rokov????? 8 rokov je neprimerane vysoky trest!!!!!!!!!!

aaa

#1126 Re:

2013-11-14 15:47:23

už mi z toho vyplýva, že ju mal teda radšej zabiť... 2-3 roky a ešte by ho možno skôr pustili za slušné správanie.... čo je toto za justíciu, že niečo také je možné?????? total fail.... a krasotinke mal dakto povedať, že keď ide k polícii, občas možno bude riešiť aj konflikty a telesný kontakt s rôznymi osobami

 


Hosť

#1209 Keby...

2013-11-14 20:00:51

#1: -

Keby tej sudkyni striekala slzák z 30 cm. do očí, verím tomu, že tá sudkyňa by jej polámala aj druhú nohu

kikus

#1224 Re:

2013-11-14 21:02:57

#1: -

http://www.topky.sk/cl/100370/1368016/Krvavy-utok-pri-Cadci--Jane--35--zatal-macetou-do-hlavy--zasiahol-aj-mozog- sa môžem staviť že tomuto hajzlovi daju menej rokov... To je ten náš sistém skvelý...

CTIHODNYOBCAN

#1252 Re:

2013-11-14 22:26:46

#1: -

Tak za úmyselnú vraždu je vždy 15+, za neúmyselnú 2+, šak predvídať, že ti niekto vbehne pod kolesa sa nedeje každý deň a malo kto to plánuje, a urobí také niečo vedome. To treba rozdeľovať.
A potom tu máme osoby, ktoré sú chránené zákonom, lebo chránia ostatných, a to sú policajti, hasiči, a pod. Skúste zatvoriť oči, a predstavte si, že ta policajtka je vaša mama, ktorej zlomil niekto nohu s trvalou invaliditou, koľko by mal dostať ? podmienku, 2 roky a potom znova hrať hokej. S tým, že ďalšia žena ktorá ho súdi, dostane od neho napľuté do tváre. A ešte pred tým zmlátil dvoch chalanov, a jeho minulosť je pokropená vytržnictvom a mlátením. 
Ak si to takto každí predstaví, neverím, že by niekto podpísal tu petíciu.


Hosť

#1256

2013-11-14 22:47:54

#1: -

Keby bol Ferko Koleno synom sudcu,policajta,prokurátora,či veľko podnikateľa,tak nikdy nedostane trest!Trest by dostala policajtka za nesprávny policajný postup,vyhodili ju od policie a povinne by musela doživotne krívať!Ale bohužiaľ, v tejto skorumpovanéj bananovéj republike sa spravodlivosť udeľuje podľa tučnosti ponúknutéj obálky!!!Ferko,nevzdávaj to,ono ani inú možnosť nemáš.Stojíme pri tebe!!!

jozefina

#1275 Re: komunisticke sudnícstvo

2013-11-15 06:44:07

Fuj hanba skorumpovanému sudníctvu komunisticke sudníctvo ,je to hanba štatu Dzurindu, Fica

 

JA

#1348 vyjadri svoj názor ak ho zdieľaš so mnou pošli ho všetkým....

2013-11-15 12:34:25

#1: -

..píšem pre podporu mladého, nádejného, 21-ročného hokejistu Františka Kolena, ktorého osobne nepoznám!
.
Určite nechcem spochybňovať rozhodnutie súdu. Podľa môjho názoru trest, ktorý dostal František Koleno za slovne i fyzicky napadnutie policajnej hliadky je neprimerane vysoký. I keď napadol policajtku ktorej zranil koleno a ťažko poškodil nohy. Trest si zaslúži, ale určite nie vo výške 8 rokov za mrežami.
.
Ak zdieľate môj názor prosím potvrďte ho podpisom v petícií na stránke: http://www.peticie.com/peticia_za_znienie_trestu_pre_frantika_koleno
Ak nechcete zverejniť podpis stačí ak zaškrtnete "nezverejniť podpis".

 

bobo

#1446 Re:

2013-11-15 21:13:37

#1: -

No to som nevedel ze chlapec uz mal predtym nejake podmienky ulozene sudom, to celkom meni situaciu, vie to niekto objasnit??????

s

#1533 Re:

2013-11-16 18:25:13

#1: -

Prečo by mal íst do vezenia?! v tejto republike už živíme dosť vagabundov. Nech ho nechajú vonku a môže zranenej robiť pár rokov na odškodné.

rocket

#1570 Re:

2013-11-17 13:51:24

#1: -

si blazon, neprimerane???? utok na verejneho cinitela a tazke ublizenie na zdravi? mal dostat 20 rokov

pepek

#1610 Re:

2013-11-19 09:48:53

#1: -

som student pravnickej fakulty a zacinam uvazovat do coho som vstupil...
sledujem 3 pripady, z dvoch sa zucastnujem na kazdom pojednavani a je mi na rihanie. traja spotovci a 3 velke rozdiely:

1. hokejista... konflikny typ, oblubuje alkohol a vecne hadky a bitky ako na lade, tak mimo ladu, frajerina a provokacia vsade naokolo. vrazdu si dopredu premyslel,  pripravil, pozical si od kamarata lopatu, svedkovia na sude vypovedali, ze pri rezani slaniny sa chvalil, ze do slaniny ide lahko ako do ...(zavrazdeneho) a koniec? pri vyhlaseni rozsudku som zmrzol pri vete sudcu, ked vyhlasil, ze konal v afekte a dal mu 5 rokov. takze moze dalej konat v afekte a zabijat znova za mieny trest, pretoze zas bude konat v afekte...

2. zapasnik...nikdy nemal ziadny konflikt, svedkovia ho oznacili ako mierneho cloveka, nepije, nefakci, nevyhladava ziadne cirkus podniky. dostal 8 rokov a ja som sa opytal za co, ked pri vyhlasovani sudnej pitvy som pocul jasne vetu, pricina smrti neznama. ako mozu niekoho odsudit, ked pricina smrti neznama? ale podme dalej. novinari. v mediach sa o nom pise ako  mimoriadne brutalnom vrahovi, aj ked pitva je bez dokazov, kym o hokejistovi pisu ako o obeti.
neslo mi to do hlavy, zacal som si zbierat informacie a prisiel som na to, ze obaja ziju v uplne odlisnych zivotnych podmienkach. kokejistovi je co zavidiet tatka a znamosti koli vysokemu pracovnemu postu, kym zapasnikov tatko zije v jednoduchych podmienkach s pracovnym postom nejakeho strazniika. je od prvej chvile jasne, ze kde su peniaze, tam je pravda, tak, ako v sudnictve, aj v mediach.

3. hokejista...rovnako nekonfliktny typ, az na niekolko mensich sarvatok, ktore su v euforii vitazstva a inych oslav bezne. a proste v dobrom chalanovi s moznymi vysokymi ambiciami, alkohol zahral svoje. chlapec sa nezvladol a policajtke ublizil. avsak nevedome, nekonal ako prvy hokejista, co cin pripravpoval. ten si siel vypit a jednoducho sa to stalo, takze co je afekt? to, co ta pekvapi a nezvladnes to, coho dosledkom urobis nieco, co by si v zivote neurobil, alebo to, co pripravujes? cize asi tak. nasi sudcovia to maju pomylene. zlodeji budu dostavat dozivotia a skutocni vrahovia podmienky.

chcel som poukazat na to, ze my - siroka verejnost mame velmi malo pravdivych, alebo celych nformacii na to, aby sme mohli mat nejaky nazor a sme este asi velmi malo vyspeli, aby sme si uvedomili, ze to, co sa okolo nas deje, to vsetko robia media. je to banda spinavcov, ktori pisu vsetky clanky tak, aby sme boli pobureni a aby sme citali same hnojaplne veci a aby sme sa stali verejnymi sudcami, pretoze citanie takeho hnoja dviha zaujem o dane medium a verejna mienka je jedine, co sa dotyka vsetkeho, aj sudnictva. pretoze verejnost je uz dost poburena 5 rocnym trestom za vrazdu a tak sa pani sudcovia snazia tento hnusny sudcovsky cin zahladit tym, ze dalsich sportovcov prisne odsudia, aby sa verejnost upokojila. cize je to asi kazdemu jasne, ze tymito dvoma prisnymi vediktmi chcu zakryt jediny veditk bijuci do oci kazdemu.

 

 


Hosť

#1626 Re:

2013-11-20 18:25:40

#1: -

To neprimerane choré súdnictvo môže zastaviť len nová ústava. ZÁKLADNÝ ZÁKON. A novú ústavu musí schváliť nový parlament a nie MAFIA NRSR

etush

#1627 Re:

2013-11-20 19:37:32

#1: -

hanba statu,toto neni normalne taky co zabije tolko dostane :) chore

ja

#1641 ja

2013-11-21 23:11:27

Neverím pani policajtke. Pred cca 3hod. som našla video, kde policajtka hovorí podrobnosti ako sa to stalo. Teraz ho tam už nenájdete. Pamätám sa ako hovorila, že odsúdený nekládol odpor. Ale potom sa vymrštil, ona sa cez neho prepadla.Pýtam sa, prečo keď mladík nekládol odpor, ležal na zemi, bol použitý slzný plyn? Ďalej z jej výpovede:".....pozrel sa mi do očí a z celej sily mi kopol do kolena. Nemala som ešte slzný plyn v očiach, ale predpokladám že zasiahnutý nevidí v tej chvíli. To, že sa vymrštil, mohla byť reakcia na slzný plyn. Bol postup policajta správny? Má právo použiť slzný plyn, keď dotyčný nekladie odpor? Kto pochybil pri výkone svojej práce? Z výpovede pani policajtky: nasadzujeme životy, zdravie.... A čo taký šofér, ktorý je zodpovedný za cestujúcich, ľudia pracujúci pri stroji, baníci..... Veď idete do dôchodku v 45-ke, máte kedy oddychovať a užiť si ho. A pri dobrom dôchodku. Nemôžete mať všetko.

O zdravotnom stave pani policajtky sa toho popísalo. Čítala som, že sa musela liečiť rok, štyri mesiace bola práceneschopná, prekonala  niekoľko operácií, ťažké poškodenie,  MOŽNO bude mať aj trvalé následky.... Po dvoch rokoch by sa mohli už dohodnúť. Myslím si, že je v celom prípade "viacej " ľudí. Lekár, aj on môže lekárskou správou čo-to "vylepšiť", a vraj pani policajtka sa dobre "vydala"????   Pani policajtka, len aby sa Vám to nevrátilo.  Lebo čo druhému praješ, tebe sa to stane.

Nezastávam sa mladého chlapca. Zaslúži si trest. Ale osem rokov? Veď ten chalan bude mať evidentne horšie zdravotné následky ako policajtka. Veď policajt môže byť policajtom aj s poraneným kolenom. Sedieť v kancelárii,  voziť sa v policajnom aute, prechádzkovým krokom sa prechádzať po meste ako  verejný činiteľ.  A za tým všetkým dobrý dôchodok.

Pani policajtka, zo zadu vyzeráte, že Vás čaká za chvíľu výsluhový dôchodok. Ruku na srdce, konali Ste vždy správne, bez pochybenia? Môžete zdvihnúť kameň a hodiť ho do niekoho?

Hanbím sa za spravedlnosť, ktorá je na Slovensku.

Svojí podpisom podporím petíciu za zníženie trestu.

P.S. Nedá mi, aby som to nenapísala. Napísal to jeden mladý človek, ktorý je na strane policajtky. "Policajtka utrpela vážne zranenie, do konca života bude z nej kalika. Mladý si odsedí  8 rokov v base a vyjde z nej totálne oddýchnutý." Keby to niekto napísal, povedal na moju obhajobu tak sa hanbím.


Hosť

#1649 kolko by dostal keby ju zabil ?? 3 Roky - max. 4

2013-11-22 12:47:15

kis

#1678 patrí mu to

2013-11-27 17:51:27

#1: -

Nemal piť, nech trpí, zničil život človeku a jeho rodine

lala

#1685 NAJPRV SI POZRITE A POTOM SI UVEDOMíTE , AKO STE NELETELI...

2013-12-01 07:14:54