Poslanec Kuffa, ospravedlňte sa LGBTI ľuďom a ich blízkym!

Quoted post

V. Marušic

#22 Re: Môj názor

2013-09-27 09:52

#9: clovek - Môj názor

Že načo sa organizujú protesty za práva LGBTI? Uznávam, že by nemuseli byť a sú neprirodzené. Ale sú len dôsledkom toho, že spoločnosť nechce prijať ich neškodné a v princípe spravodlivé legislatívne nároky a že ich spoločnosť neakceptuje rovnako ako heterosexuálov. Keby ich ľudia mali radi a uzákonili by sa ich iným neškodiace nároky, nemuseli by sa verejne prezentovať.

Replies

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2013-09-27 10:22:04


clovek
Hosť

#26 re:V.Marušic

2013-09-27 10:50:57

Aj medzi heterosexuálmi sú určite silne problemarickí jedinci, nereprezentujúci slušnú a normálnu väčšinu. Rovnako je to aj medzi homosexuálmi. Nie som presvedčený o neškodnosti a spravodlivosti legislatívnych nárokov. Požiadavka na akceptáciu je nereálne, jediné čo je dlhodobo dosiahnuteľné je náročná tolerancia a moja vlastná predstva? Ak som homosexuál  nie som povinný to komukoľvek vešať pred oči a dokonca sa tým chváliť, pochodovať výstredne sa obliekať a obnažovať sa na verejnosti či deklaratívne a provokatívne deklarovať svoju sexuálnu orientáciu. Žijem si svoj život a túto hru prírody s mojou sexualitov si realizujem v súkromí a samozrejme neprovokujem a nedožadujem sa toho čo vôbec nepotrebujem. Na to aby som s kýmkoľvek žil nepotrebujem štátny súhlas, informácia o zdravotnom stave nie je žiadna životná výhoda a už spomínané dedenie je možné zabezpečiť  zmluvne. Nechcime pre cca 4 ľudí zo 100 rovnakú právnu a spoločenskú agendu ako má heterosexuálna rodina je to neprimerané. Nie heterosexuáli homosexuálov postavili do tejto spoločenskej pozície, ale príroda, rovnako ako kohokoľvek iného odchaľujúceho sa od bežnej populácie.