Petícia proti stavbe mešity na Slovensku a v celej Európe

Vas clovek

/ #46 Ide o slobodu!

2015-10-28 12:47

Som velmi rad, ze na Slovensku mesitu zatial chvalabohu nemame a dufam, ze ani tak skoro mat nebudeme. Som zhrozeny zo sucastnej vlny ilegalnej imigracie a z postoja europskych politickych elit, hlavnych medii a tretosektorovych organizacii k tomuto megaproblemu. Prvy problem je ze Europa nemoze a ani nezvlada nekontrolovany priliv imigrantov a nemoze ich prijat ani integrovat nekonecne mnozstvo. Druhy problem: ak by vacsinu imigrantov netvorili moslimovia dokazal by som mozno privriet oci, ale realita je bohuzial tak, ze nemozem. Predsa kazdy priemerne vzdelany clovek vie uz len aspon to, ze v islame zena nie je rovna muzovi a ze je jeho majetkom. Vie, ze v tychto krajinach su porusovane ludske prava, casto brutalne tresty,  a ze islam je predovsettym politicka ideologia zasahujuca do vsetkych aspektov zivota Uz len tieto fakty by mali byt mementom pre vsetkych, ktori chcu integrovat moslimov do europskej civilizacie. Jej pilierom nie je len krestanstvo ale aj demokraticke hodnoty a ludske prava. Moznost vyznavat vieru ci byt ateistom. Islam  tieto hodnoty neakceptuje! Su mu cudzie. Ukazuje to dnesna realita v zapadnej Europe, kde sa vacsina moslimov nechce integrovat do spolocnosti, vznikaju tam tzv no-go zony a plati pravo saria, ktoru by radi pretlacili aj do vacsinovej spolocnosti.  Tito ludia parazituju na socialnom systeme tychto krajin a maju vysoky podiel na kriminalite. V ich mesitach sa podnecuje nenavist k neveriacim.  KEĎ ČASOM ZÍSKAJU POPULACNU PREVAHU - a  ich populacia aj rapidne rastie - JE VIAC AKO PRAVDEPODOBNE, ZE PREVEZMU MOC CO BUDE MAT ZA NASLEDOK NASTUP SARIE A KONIEC DEMOKRACIE. STANEME SA DRUHOTRIEDNYMI OBCANMI.  JE MI Z TOHO CELEHO SPATNE. Zapadni politici a  spol su bud neuveritelni naivni hlupaci neuvedomujuci si, ze aj krestanska viera a tolerancia maju svoje hranice  ALEBO su tak bezcitni cynici, ktori dobre vedia co robia zradzaju demokraciu koli ich chamtivosti. Len nevedia, ze ak splnia svoju ulohu a odovzdaju moslimom cely svet stanu sa druhotriednymi obcanmi aj oni 

TAKZE NIE MESITE NA SLOVENSKU A STOP ISLAMU NA SLOVENSKU A V EUROPE. POSTAVIT HO MIMO ZAKON.

IDE TU O NASU SLOBODU!