Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu.


Hosť

/ #1172

2015-10-10 09:01

Zijem striedavo vo Svajciarsku a na Slovensku,ale zastihla som toto nestatsie otecka so synom este doma na Slovensku v televizii,myslim si,ze v takejto situacii sa moze ocitnut kazdy z nas a kedze ja sama som dostatocne casto chorlava a bola som vaznejsie chora viem co musi prezivat rodic ci uz pri razkom stave alebo to co sa udialo utrapenemu otcovi,ja myslim zeby ho mali este posunut na nobelovu cenu za prikladne staranie sa o chore dieta.Kolko rodicov a kolko matiek,ktore odkopnu svoje dieta a nestaraju sa dokonca tyraju svoje vlastne dieta tak tym je poskytnuta este aj psychiatricka pomoc pretoze ,,chudacikovia,, zlyhali im nervy!!!!! ved je to nechutny vysmech a takychto vysmechov... v Slovenskom zakone je neskutocne vela je to na obrovske zamyslenie kde a naco a zaco sa robia nezmyselne zakony a takymito smermi sa neurobi nic.Ved je to na hanbu sveta aby cloveka,ktory je urapeni este drzali ako nejakeho zlocinca ako vobec mozu takto ponizit cloveka,ktory uz sam je vycerpany zo zivota do certa s takym Slovenskom potom...



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...