Medzinárodná petícia ZA MIER - POSOLSTVO dobrým ľuďom AMERIKY

Jeden z Vas

/ #45 Re: ZLoCINCI co zapredali Europu pred Haagsky tribunal! !!!

2015-09-13 09:48

#44: Eva Bartosova - ZLoCINCI co zapredali Europu pred Haagsky tribunal! !!! 

 Ja    velmi dobre viem, ze vacsina elit su ludia bez sucitu a svedomia. Aj ked pravdivejsie povedane tymi elitami uz nie su ludia, ale nadnarodne korporacie pretoze  pravnicka osoba  nie je  bohuzial osoba v zmysle fyzickej osoby a teda ani nemoze mat a pocitovat svedomie a sucit. Rozobera to  napr. kniha KED VLADNU SVETU KORPORACIE, ktora dobre rozobera tuto problematiku alebo  s nou suvisiaca kniha UTAJOVANA PRAVDA od Dr. Stevena Greera. Tato kniha je este sokujucejsia. Jej hodnovernost podporuje mnozstvo svedkov prezentovanych v suvisiacom tzv DISCLOSURE PROJECT. Viete, ze v r.2001 zorganizovali vo Washingtone  velku tlacovku, kde vystupili svedkovia, byvali vysoko postaveni prislusnici vojensko-priemyselneho komplexu, ktori potvrdili, ze vlada USA a korporacie cele desatrocia klamu svetovu verejnost o existencii a pritomnosti mimozemskych civilizacii na Zemi pretoze sa im dostali do ruk ich technologie, ktore zneuzili na vojenske ucely namiesto toho aby  ich vyuzili ovela lepsie na mierove ucely? Viete, ze poslednym scenarom ako definitivne ovladnut alebo znicit obycajne masy ludstva je  zinscenovat utok mimozemstanov na Zem a ich cielom su dokonca hviezdne vojny?! Technologie na to uz tieto paranoidne chore mozgy maju. Tento vojensko-priemyselny komplex je doplneny aj nabozenskymi elitami a elitami zo zabavneho priemyslu, ktori nami manipuluju ako chcu. Su medzi  nimi aj pseudonabozenski apokalyptici ocakavajuci koniec sveta a snazia sa ho urychlit. Mozno ma nazvete KONSPIRATOROM. Lenze ked dnes človek pozorne sleduje svet vidi ako mnohe veci do seba zapadaju a ze na konspiraciach je mnoho pravdy. UVEDOMUJEM SI V AKOM STRASNOM SVETE DNES ZIJEME A JE MI LUTO, ZE SOM VCERA  O 3. V NOCI NEVEDEL UROBIT NIC UZITOCNEJSIE A SCHOPNEJSIE AKO PRIPOJIT SA K TEJTO PETICI a napisat komentar, ktory vyznel tak naivne PACIFISTICKY. OTAZNE JE KTO A AKO POSTAVI TYCHTO ZLODUCHOV PRED NEJAKY MEDZINARODNY SUD ked maju skoro vsetku moc? VY?! Mate KONKRETNY PLAN ked Ste taka mudra mila pani? Vacsina ludi dnes totiz neurobi ani taku malickost ako podpisat nejaku peticiu bohuzial. Ja som podpisal napriklad aj tu proti imigracnym kvotam a robim aj kopu inych malickosti pre lepsi svet o ktorych sa chvalit nemusim.  A nikdy nie je neskoro APELOVAT na sucit, svedomie a najma MUDROST.  Mohol som si radsej pozriet nejaky pekny film alebo precitat knizku,  pravda? 




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...