Odmietame kvóty pre migrantov

NieJeMiToJedno

/ #1323

2015-06-18 20:13

Je niečo, čo tým vyššie postaveným vadí a to je naša inteligencia. Nehovorím o gramatickej inteligencii ako sú Y a I... Hovorím o tom, že na internete si ľudia môžu prečítať vždy viac ako jeden názor na danú situáciu a tým pádom si môžu vybrať, čomu budu veriť a na koho strane budú stáť. A toto je presne rozdiel medzi IQ a EQ. Z emočného hľadiska sa ľudia necítia bezpečne a chcú pre to niečo robiť. Nie všetci samozrejme. Ale o tom to predsa je. O diskusiách, o kompromisoch. Ja som jednou z tých, ktorý sa boja migrantov, pretože ľudia veriaci v islam sa nikdy neprispôsobia a nikdy sa svojej viery nevzdajú. Pre nich sme my kresťania alebo ne-islamisti iba odpad, niečo, čo treba zničiť alebo pod hrozbami preorientovať na svoju vieru. Chcú obsadiť naše územia, rozflákať našu kultúru... Žial "v dobrom mienení" im v tomto pomáhajú naši poslanci, EÚ... Neverím, že táto invázia nebola plánovaná. Úplne inak by sme sa k tomu stavali, keby sem utekali ženy s deťmi, lenže v 90% sú to všetko mladí muži v plnej sile, ktorí mali byť doma a postaviť sa tomu zlu, čo majú doma a nie utekať odtiaľ bez svojich rodín! Neverte médiám, neverte politikom, utvorte si vlastný názor a nie až potom, keď bude neskoro! Dúfam, že Smer a ostatní zradcovia nadobro v parlamente skončia. A aj pani Beňová, ktorej keď napíšete vlastný názor na jej drahocenný verejný status, tak vám ho vymaže a zablokuje si vás. Tak toto je tá demokracia na Slovensku a sloboda slova! Je mi smutno, že to tak je. Budem však veriť v silu Slovanov, že sa všetci spojíme a zastavíme tú samovraždu, ktorá sa sem valí pod názvom "mierumilovní imigranti"! Sú to kolonizátori! Teraz len také menšie PS: Zastavme ich bratia, veď sa ony stratia, Slováci ožijú!