Petícia za zachovanie gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia v Nemocnici Banská Štiavnica, člen siete

Katarína Kučerová
Autor petície

/ #13 Re:

2015-02-25 17:07

#10: -  

 nie je v mojej kompetencii komplexne posúdiť situáciu, ani vynášať "klepy" na verejnosť. Viem, že problém BŠ pôrodnice je starý niekoľko rokov a že je oddelenie tŕňom v oku žiarčanom. 

Môžem interpretovať len slová Dr Špilu, ktoré mi povedal pri našom telefonickom rozhovore. Pôrodnica sa nezatvára, ani sa nesťahuje do ZH. Je potrebné popracovať na tom, aby mala pôrodnica anesteziológa a tiež je dôležité, abyvykazovala dostatočnú pôrodnosť, o to by som sa ale nebála. Pôrodnica má vynikajúce meno a ženy z celého Slovenska si ju veberajú. 

Ja osobne som vďačná Dr Špilovi, po prvom pôrode ma doslova zachránil a aj v druhom tehotenstve som mala vynikajúcu starostlivosť. Môžem personál len chváliť a to čo sa týka ľudského prístupu aj čo sa týka odbornosti. 

Každej mojej tehotnej kamarátke odporúčam našu pôrodnicu a budem dúfať, že ani v budúcnosti nedojde k tomu, aby pôrodnica, ktorá drží a ťaká celú nemocnicu zanikla