Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Skutocnost!!

/ #421 Re: Re: Re: Re:

2015-02-19 13:30

#415: PetoS - Re: Re: Re:  

urcite bol lepsi fyzik ako ja! neviem, ale co tym chces povedat. p*coval on do nejakej strategie ochrany a podpory ludskych prav? a citoval bibliu ako dovody/fakty podporujuce jeho p*covanie?

ja hovorim, ze viera je kazdeho osobna vec a tiez hovorim, ze biblia nie su fakty! a ze boh neexistuje inak ako myslienka/postava vytvorena clovekom!

ak chces verit v posmrtny zivot (ako nieco krajsie a lepsie) nakolko v tomto zivote sa trapis a ze to musi predsa mat vsetko nejaky vyssi ciel/zmysel, tak je to tvoja vec. pre mna to nie je dovod na vieru.

je to pre mna akurat dovod, aby som takeho cloveka, ktory tomu veri, povazoval za lahko ovplyvnitelneho a iracionalne a nekriticky zmyslajuceho!

ale ak ti to pomaha zit tento nefer, a tazky zivot, plny trapenia, tak do toho.

najlepsie na tom vsetkom je to, ze ked zomries, tak sa ani nedozvies, ci si mal pravdu alebo nie. mozno este par minut haluzi, kym este bude mat tvoj mozog kyslik a potom koniec vedomia a uvedomovania si hocicoho.

ak mas naivnu predstavu, ze ked zomries, tak budes schopny nieco si uvedomovat alebo citit, tak sa velmi mylis!

tento svet (plny trapenia, podla niektorych) je vsetko, co mame! skus sa nad tym zamysliet, pred tym ako sa rozhodnes ho cely prezit/pretrpiet s vierou, ze potom je este nieco dalsie/lepsie/krajsie!