Petícia proti presunu AS a proti zmeny dátumu!

Eliána Puhová

/ #8 O vzniku peticie

2014-12-03 06:20

Ahojte,

možno si teraz poviete že táto petícia je blbá a ja osobne to viem :D Ale jedno ste si ani jeden z vás nevšimol ako napríklad to že petícia ma hentaký text z istého dôvodu vyburcovať obhajobcov že oni predsa vedia a bla bla... Osobne taketo veci sa niekedy ani nedajú počúvať ano hovorilo sa o presune dlhšiu domu a zrazu zničoho nič to urobia bez predošlého upozornenia a aj vyjadrenie daju o niekolko hodin neskor.

Nechceem aby ste si mysleli e petícia tu vytvorená preto, že fakt chceme presun, skor zeniť datum :D avšak OSOBNE som si vážne zistovala ci skutocne neni volny DK v marci neskor :D (LIzzy zisťovala :3) bohužial nieje takže toto neovplyvníme :( avšak nestrácajme hlavu osobne verím že Robo a spol nám chu len dobre, a nejak to prezijeme :) a zvládneme to tam a budeme dufat ze nebuduu ziadne mackanice atd... a hlavne HLAVNE ze nám cosplayerom z lahkymi cosplaymi nebude FASA zima :D

ˇDalej vyhovorky na FB ze nevieme aký drahy je prenajom istopolisu sorry decka ja to viem, jedna sala presnejsie!! sekcia ktoru sme pouzivali na ANIME SALON tu samu mojej byvalej sttrednej skole prenajaly kvoli maturitam na JEDEN DEN za neuveritelnych 200€, takže si viem predstavit že cele to co sme pouzivali nebolo najlacnejsie :D a securitaci ktoryy nas ttam strazili tiež neboli najprijjemnejsi :D Osobne som s tými sekuritakmi problem pred 2rokmi mala :D A sttačilo ich odpalkovať :D (nemaju cosplayerovi hovoriiť že vyzera ak štetka :D - nehovorili na mna ale na kamosku plus MADARSKY wtf?)

 

--- Prosim pekne moje komentyy hore berte z ZREZERVOU reagovala som nafučane ako dieťa z veľmi jasných pričin :D tým ktorým to doteraz nedošlo gratulujem mate IQ male ale nevadí! Ty ktorý pochopili a aj tak podpísali ˇdakujem :D Plus dakujem človekovi ktory vyuzil moznost kontaktovat zakladatela peticie a napisal mi mail :D to FAKT nebolo potrebne :D