Park Pod Záhradami


Hosť

/ #1

2014-09-28 08:47

Vážení členovia petičného výboru, aj ja ako Dúbravčan od r. 1976 som za to aby bola zachovaná zeleň v Dúbravke, aby sa nezahusťovalo. Zahusťovanie prináša zisky investorom a straty obyvateľom Dúbravky. Ako politicky nestranného občana Dúbravky ma poburuje zneužívanie tohto problému na politickú agitáciu pred voľbami.Viď článok V Bratislavských novinách zo dňa 25.9.2014. Na merito veci nemá vplyv čo povedal starosta MČ Dúbravky, ale kto predal pozemok v parčíku na ul.Belopotockého a podpísal zmluvu o prevode vlastníctva na developera. Ten sa pochopiteľne domáha uplatniť svoje vlastnícke práva a z transakcie profitovať.Svoj hnev ako občania Dúbravky by mali obracať k tomu primátorovi Hl. mesta ktorý profitoval na tejto transakcií/ je úplne jedno či ekonomicky alebo politický/ a nie k tomu kto sa snaží len nejako rozumne z problému vyjsť bez. Zastupiteľstvo Hl. mesta Bratislavy schválilo výmenu pozemku, za pozemok ktorý je v jeho vlastníctve. Hlasovanie o predmetnej veci v miestnom zastupiteľstve nemohlo a ani nemôže zmeniť nič na veci, že o zámene rozhoduje vlastník nehnuteľnosti. Vlastníkom nie je MČ. Vidím že Vaše OZ sa neriadi žiadnou morálkou, cťou ale zásadou že v politike účel sveti prostriedky.Na to sú dobré aj polopravdy a zavádzanie. Vytĺcť politický kapitál pre nášho kandidáta na starostu je dovolené akým koľvék spôsobom. Pritom mám silné podozrenie že uvedený článok nepísal nikto z OZ. Občan Dúbravky Ing. Adalbert Múdry