Proti zavedeniu registrovaných partnerstiev homosexuálov.

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

/ #50 Za každú cenu zabráňme uzákonenie tzv. registrovaných partnerstiev!!!

2014-08-25 14:46

Za každú cenu zabráňme uzákonenie tzv. registrovaných partnerstiev!!!2014-08-25 15:39

Som občanom Slovenskej republiky a súčasne aj občanom Českej republiky. Na základe svojich skúseností s tým čo sa deje v Českej republike by som chcel varovať všetkých slušných občanov Slovenskej republiky. Keď v Českej republike tamojšia Poslanecká Sněmovna České Republiky mala na programe návrh zákona o registrovanom partnerstve homosexuálov, tak poslanci, ktorí presadzovali v Poslaneckej Snemovni homosexualistickú agendu a ďalší domáci i zahraniční homosexualistickí ideológovia a aktivisti z radov všelijakých novinárov a iných lobistov tvrdili, že vraj im ide iba o uzákonenie možnosti uzatvárania registrovaných partnerstiev homosexuálov a v žiadnom prípade si vraj nebudú nárokovať na adopciu detí homosexuálmi. Teraz však už homosexualisti pre homosexuálov začínajú v Českej republike požadovať i adopciu detí. Dokonca i česká ombudsmanka tvrdí, že vraj nemožnosť homosexuálov adoptovať si dieťa je podla nej údajne vraj protiústavné. Homosexuáli vraj majú právo na adopciu detí. Záujmy samotných detí sú tak odsúvané na vedĺajšiu koľaj. Ja osobne som vyrástol v normálnej, prirodzenej rodine tvorenej mužom, ženou a ich vlastnými splodenými deťmi. Predstava, že by si mńa mali "adoptovať" dvaja homosexuálni perverzní úchylovia mňa naplňuje hororovou hrôzou. A prial by som si ako dieťa radšej byť okamžite usmrtený než stať sa bezbrannou sexuálnou hračkou v rukách dvoch takýchto perverzných úchylov. Preto majte sa na pozore ako pred radovými homosexuálmi, tak ešte oveĺa viac pred samotnými ideovými homosexualistami, ktorí hoci prevažne sú sami heterosexuálmi, sú ešte nebezpečnejší než radoví homosexuáli ktorí medzi homosexualistických ideológov, aktivistov a propagandistov nepatria. Bojujte preto proti nim zo všetkých síl a v ničom im neustupujte.

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola - www.henryklahola.nazory.cz