Petícia za zrušenie registračnej dane za vozidlo


Hosť

/ #41

2014-02-19 23:34

toto snád ani nepotrebuje komentár. Zdieraniu obyčajných ludí treba spravit rázny koniec. Slovenský národ by sa mal konečne zobudit a žiadat si spät svoje životy. Lebo toto čo žije väčšina slovákov životom nie je. Je to prežívanie z mesiaca na mesiac z minimálnej mzdy. Ludia sú nútení opúštat svoj domov a cestovat do zahraničia aby prežili. Rozpadajú sa rodiny, lebo ked je muž v Anglicku. žena v Rakúsku, ako môže takáto rodina fungovat? Ja podnikám 15 rokov. Nič som od vlády nikdy nedostala iba každý rok platím vyššie a vyššie poplatky väčšinou nezmyselné. Platím cestné dane a jazdím po rozbitých cestách. Platím zdravotnú a 20 rokov som nepotrebovala lekárske ošetrenie. Platím odvody a nakoniec možno ani dôchodok nedostanem, lebo nebude z čoho. Za 24 rokov po revolúcii sme sa dočkali toho, že zdravotníctvo je na horšej úrovni ako po vojne, školstvo ani nehovorím a naši politici majú hodinky za 20tisíc eur čo bežný človek nezarobí za 10rokov. Rozpredali a rozkradli nám republiku a my sme im to dovolili. Prosím prestanme konečne mlčat a žiadajme si svoj život spät.