Peticia_za_nerozsirenie_CUNOVA

miško

/ #7

2013-05-31 09:24

Rozvoj sa pravdepodobne nezastavi...ale podstatny je primerany rozvoj. Mestska cast Bratislava - Cunovo ma cca. +/- 1000 obyvatelov. S planovanym rozvojom by mal byt narast o 3 tis. obyvatelov. To znamena 3x vacsia mestska cast. Petrzalka ma cca. 150 tis. obyvatelovov zvacsit ju 3x je asi nerealne..:)Nejde samozrejme len o cesty....skolka, skola, lekar, detske ihriska, voda (vodojem), zivotny komfort atd.. Ak bude zachovany standart vystavby a kazdy pozemok o vymere 5a., tak to bude nepredstavitelna kralikaren. Realizator Mladeho Cunova slubil obciansku vybavenost, vodojem a myslim ze splnil...NIC. Da sa predpokladat rovnaky postup aj v tomto pripade. A nieco na zamyslenie......mestska cast Cunovo ma 7 poslancov, Uzemny plan predpokladam schvaluju poslanci nadpolovicnou vacsinou. Pre potencionalneho investora je velmi jednoduche zavdacit si 4ks. poslancov....nevide to tak draho ako pri inych mestskych castiach...:) realita je mozno ina a vsetko je robene pre blaho obyvatelov Cunova bez postrannych umyslov..:)co je vešlmi naivne si myslim....