PODPISOVÁ LISTINA K OTVORENÉMU LISTU TURČANOV PREDSEDOVI VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY ZA ZÁCHRANU TURČ


Hosť

#1

2015-06-28 16:06

milovať spolublížneho znamená chráňiť jeho zdravie, život, česť, majetok, rodinu, nevyužívať ho , a veľa iných darov!


Hosť

#2

2015-07-02 07:41

s obsahom petície súhlasím, ale názov by som zmenila nie za záchranu Turčianskej vodárenskej spoločnosti ale za zachovanie  prírodných zdrojov Slovenska pre všetkých občanov Slovenska, cez majoritný podiel štátneho alebo samosprávneho vlastníctva


Hosť

#3

2015-07-05 07:47

Túto petíciu som podpísal pretože s ňou v plnom rozsahu súhlasím a som proti privatizácii dotknutej veci. Od času novembrovej tzv. "zamatovej" revolúcie uplynulo už 25 rokov a z môjho pohľadu väčšina privatizácii priniesla len - ja to nazývam legálne obohacovanie sa vlastníkov na úkor iných. Nemyslím, že inak by tomu bolo aj v prípade straty 52 percent akcií mesta v Turčianskej vodárenskej spoločnosti.
Ale ak k exekúcii predsalen dôjde, vôbec ma to neprekvapí. Je to súčasť nášho kapitalistického zriadenia. A to si občania tohto štátu v eufórii pod vplyvom disidentov slobodne a demokraticky v novembri 1989 na námestiách "vyštrngali" aj svojimi kľúčami....