Znovuzjednotenie Československa vo forme Federácie alebo Konfederácie


Hosť

#26

2015-05-20 10:45

Spoločne sa nám žilo lepšie.
Myskin

#27 Len to nie !!!! kto to vymysla taketo nezmysly!!!

2015-05-20 11:24

Normalne ste ma nastvali

teraz ked mame super vztahy Cesi a Slovaci ich chcete rozdrbat spolocnym statom?

Ved to je ako nastahovat si k sebe svokru do obyvacky alebo este lepsie priamo do spaalne!

to kto sa tak nudi ze vymysla taketo hovadiny ?

 

Konecne sa nemozeme jeden na druheho vyhovarat, sme zodpovedni sami za seba a toto chcete znicit ?

Majte zdravy rozum ludia a ked uz chcete nieco obnovovat tak radsej Rakusko Uhorsko, bolo ovela vacsie a malo prirodzene hranice (Karpatsky obluk)

ale osobne som za SAMOSTATNE Slovensko!!!

 

Varujem vas,

ak budete pokracovat v podobnych nezmyselnych peticiach tak volim Mariana z BB alebo SNS !!!

NATRUC !


Hosť

#28

2015-05-20 14:56

Pane Bože zachráň Slovenský národ od odrodilcov a zachovaj mu jeho ťažko nadobudnutú samostatnosť!

Slovák

#29 Re:

2015-05-20 15:01

#25: ibasen -  

 Žiadne československo ale Česko-Slovensko ! Jasné? Zapredanci Slovenska, spametajte sa!


Hosť

#30

2015-05-25 11:19

Rozhodně obnovit. Lidé si nepřáli rozpad - to bylo přání několika politiků, popř. skupin. Většina tím jen utrpěla.

Hosť

#31

2015-05-26 06:42

je to jen a jen k dobru všech přes všechny možné problémy které to s sebou přirozeně nese nic nevyváží přínos - bohužel i já jsem podporoval nacionalismus který je v tomto případě ke škodě nás všech čechů i slováků popř jiných národností.
Tento stát měl naprosto unikátní kulturu hospodářství které je nenahraditelné

Hosť

#32

2015-07-11 21:15

Neverím síce v úspech tejto petície, ale považujem ju za správnu iniciatívu. Rozdelenie Československa bolo po všetkých možných stránkach (ak si odmyslíme iracionálne dôvody) nezmyslom a desaťtisíckam ľudí skomplikovalo život. Obnovené Československo by malo vo svete podstatne väčšiu váhu ako dnes Čechy alebo Slovensko, ušetrila by sa fúra peňazí a svetu by sme dali príklad, že aj dnes sa národy môžu nielen rozdeľovať, ale aj spájať.
Mirinovic

#33 Re: Re: Re:

2015-08-29 17:44

#3: - Re: Re:  

 Prosím vás podívejte se  na youtube jak se to tam pod videi hymen řeže a uráží


Hosť

#34

2015-08-31 12:29

sjednotit sjednotit

Jozef Kučera

#35

2015-08-31 13:00


Hosť

#36

2015-09-01 22:22

Likvidace společného státu byla vlastizradou. Navíc se nás gauneři politici neptali a potom oba státy rozkradli. Vzájemně jsme se mezi sebou brali. Mám také část rodiny na Slovensku. Jsme navzájem hodně prorostlí. Největší absurditou bylo vyndavání pasu na hranicích. Máme velmi podobné jazyky, takže si dobře rozumíme. Společně jsme byli silnější.

Hosť

#37

2015-09-26 08:12

Je to skvelá myšlienka
vždy som si hovoril že Česi a Slováci k sebe patria

Hosť

#38 Re: Re:

2015-10-28 15:04

#18: - Re:  

 trochu viac by sa tych vykricnikov nedalo?


Hosť

#39

2015-11-07 15:22

Vždy som bol proti rozbitiu ceskoslovenska a ako 21 rocny som pisal do vtedajsej smeny clanky a fejtony parodujuce tie snahy o "samostatnost" vidiac, aky typ ludí ich propaguje a koho hlavne oslovuju. Slovaci nemaju na to aby si vladli, dari sa len mafii a darebakom.
Bol by som aj za nemecky protektorat ale snad by pomohlo obnovenie csr - ale len ako unitarny stát..

Hosť

#40 sjednoťme naši vlast

2015-12-05 22:27

rozdělení bylo absolutní nesmysl a katastrofa. ztráta pro všechny. Obnovit tak jak to bylo na počátku. Až na odstranění té proti církevní animozity. Bez Božího požehnání marné lidské namáhání. Svatý Václave oroduj za nás.

Panna Mária šaštínská oroduj za nás.

 


Hosť

#41

2016-01-16 20:40

Budeme silnejší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hosť

#42

2016-01-17 12:27

Protože rozdělení Československa bylo provedeno bez vyjádření občanů v referendu.
Bohuslav

#43

2016-01-17 15:53

Komu se nelíbí znovusjednocení Československa  , tak ho nikdo nenutí se tu vyjadřovat . Nechť si založí vlastní fórum. V referendu se ukáže, holt menšina bude muset akceptovat výsledek. Prosím bez invektiv !


Hosť

#44

2016-01-17 15:56

protože o rozdělení nedemokraticky rozhodli dva ( patrně z Ruska řízení "politici") , na přání hrstky separatistů. Dle hesla : raději první na vesnici , než druhý ve státě !

Hosť

#45

2016-01-17 16:51

Československo bylo krásné.

Hosť

#46

2016-01-17 19:01

Ano , jsme nejblizsi slovansti bratri , stale se tak bereme a budeme li spojeni budeme SILNEJSI po vsech strankach ( ekonomicky, politicky , moralne i ideaologicky proti vsem nastraham stanistu a iluminatu , kteri chteji kazdy silny stat rozdrobit aby ho mohli lepe kontrolovat do uplneho otroctvi. NAvic rozdeleni Ceskoslovenska bylo protiustavni , bez referenda lidu !

Hosť

#47

2016-01-18 09:04

Určitě se spojíme a to při stém výročí založení ČESKOSLOVENSKA 28. října 2018.o kterém se tehdy  dohodli T.G.Masaryk a za Slováky M.R.Štefanik.Vzhledem  k hrozícímu zániku celé Evropy je to jediný historicky správný krok.!


Hosť

#48

2016-01-18 10:18

..události mají své tempo,nahodilost neexistuje. Objev analogické "tabulky" k té od Mendělejeva se týká vlastností samotných písmen. A to bude mít pro Čechy, Slováky a další slovanské národy nekolik velmi užitečných výhod...
Breorn

#49 Re: Re:

2016-02-11 00:03

#18: - Re:  

 Ahoj.

Hele, a existují Američané? Asi tedy také neexistují, ne? Možná snad jen původní "Indiáni", kteří byli téměř vyvražděni. Jinak je to směska Angličanů, Španělů, Irů, Italů, Francouzů a já nevím, koho ještě.

Já se narodil v Československu a jsem na to pyšný. Kdybych nemusel na Slovensku platit jinou měnou, ani bych si nepřipadal v zahraničí. Slovensko - zahraničí. Pořád mi to nejde z huby. Když teďka někam dál za hranice jedu a ptají se mě, odkud jsem, a řeknu: Czech Republic. - Czech Republic ??? - Former Czechoslovakia. - Ah. Czechoslovakia. I know Czechoslovakia!.... A je to přes dvacet let, co nás vlastizrádci rozbili.

Název republiky přeci vůbec nemusí korespondovat s národnostmi, které v ní žijí. Může být podobný nebo z národností odvozený, jako tomu bylo v našem případě. Velká Británie také není Anglie-Skotsko-Severní Irsko. A jakou národností bys označil děti smíšených rodin, kterých je hodně na Slovensku i v Čechách? A když Ti to udělá radost, klidně Slovenskočesko. Mě to je opravdu fuk. Pomlčkářství mi připadá jako totální kravina. To je jako hádat se se ženskou, jestli je ta barva růžová nebo "jahůdková". Blbosti.

Já jsem Československý vlastenec. Nikdy jsem neřešil, jestli je někdo Slovák nebo Čech a nikdy to řešit ani nebudu. Osobně bych nedělal spolek, unii, federaci ani nic podobného. Ale prostě jeden Československý stát se dvěma úředními jazyky, jednu vládu a samozřejmě komunální krajové uspořádání s komunálními zastupiteli. Komunální politici jsou totiž lidem blíž a na nich záleží víc. Navíc by komunální kandidáti museli v lokalitě, kde kandidují, žít. Zrušil bych i uvádění národností v OP, rodném listě atd.. Proč by to tam mělo být? Zbytečné. A fakt by mě bylo naprosto volný, jakým jazykem by mluvil prezident nebo třeba premiér. Důležité by bylo jen to, jestli hájí zájmy naší vlasti jako celku. Jakékoli drobení na Slovenské nebo České totiž akorát podporuje u některých jedinců nedůvěru.

Rasputin
Hosť

#50

2016-03-27 07:25

Netaraj Ty nestastniku ... na rozdelenie tlacili Nemci a nie Rusi,dovod Ti snad nemusim vysvetlovat. Staci sa obzriet do Vasej historie.

Velkou mierou sa o to rozdelenie zasluzil ten s tymi kratkymi nohavicami co ste po nom pomenovali aj Prazske letisko ... pride doba ked sa za to budete hanbit tak ako za Gotwalda

Myslienka na zjetnotenie Slovakov Cechov je naozaj SUPER ... ALE ZJEDNOTENIE SLOVANOV BY BOLO NAJLEPSIE