Hovorme Spolu - OTVORENÝ LIST VEDENIU RTVS zo dňa 25.8.2021

Kontaktujte autora petície

OZNAM PRE SIGNATÁROV HOVORME SPOLU | Uvádzame ZNOVU SPOLU - Verejná výzva občanov Slovenskej republiky

2021-12-10 18:54:54

Krásny piatkový večer všetkým signatárom iniciatívy Hovorme Spolu - OTVORENÝ LIST VEDENIU RTVS zo dňa 25.8.2021,

 

radi by sme Vás informovali o tom, že sme dnes spustili nadstavbu iniciatívy Hovorme Spolu pod sloganom  ZNOVU SPOLU - Verejná výzva občanov Slovenskej republiky.

Tá v sebe obsahuje  VIANOČNÉ DESATORO pre našu p. prezidentku, členov vlády a poslancov národnej rady. Pre prípad, že by sa naši vládni predstavitelia zachovali nezodpovedne a chceli by toto Desatoro pre vládu porušovať, pripravili sme aj NOVOROČNÉ DESATORO pre našich zodpovedných občanov, ktoré oficiálne zverejníme po 10 dňoch (t.j. 20.12.2021 - k nahliadnutiu je však k dispozícii už teraz) a ktoré v prípade, že bude aj naďalej dochádzať k porušovaniu Desatora pre vládu, vstúpi 1.1.2022 do platnosti.

Keďže ZNOVU SPOLU - Verejná výzva občanov Slovenskej republiky v sebe obsahuje aj bod Vrátiť pluralitnú diskusiu do RTVS, radi by sme Vás poprosili o podpísanie tejto novej výzvy v prípade, že sa s jej obsahom stotožňujete, aby sa vaše podpisy neminuli účinku. Pôvodná iniciatíva tým pádom totiž končí svoje poslanie a pokračuje pod ZNOVU SPOLU.

 

Verejnú výzvu môžete podpísať tu: https://www.peticie.com/znovu_spolu_-_verejna_vyzva_obcanov_slovenskej_republiky?u=7559209

 

Ďakujeme za vašu podporu!

 

S úctou

Ladislav a Juraj Matyinkovci

 


Ladislav Matyinko, Juraj MatyinkoZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...