#Podpisujem

Kontaktujte autora petície

Túto petíciu už podpísalo takmer 10.000 ľudí

2021-04-13 07:20:31
S malou dušou sme rozbehli túto petíciu na vytvorenie Fondu pomoci, z ktorého by štát hneď zaplatil lieky, liečebné pomôcky a liečbu tým, ktorí to dokázateľne potrebujú a od štátu pomoc nedostali. Takých rodín je na Slovensku desaťtisíce.

 

Vieme, že keď sa z času na čas podarí medializovať nešťastný príbeh niekoho, na koho sa štát vykašľal a potrebuje pomoc od iných, zrazu sa zmení stanovisko poisťovne a peniaze sa nájdu. Na Slovensku sa peniaze míňajú na mnoho hlúpostí ale na zdravie ľudí, ktorí si celý život platia zdravotné poistenie sa peniaze nevedia nájsť.

 

Túto petíciu už podpísalo takmer 10.000 ľudí a pomaly podpisy pribúdajú. Za každý podpis v mene tých, ktorí ho potrebujú, ďakujeme. Ak môžte, dajte o tejto petícii vedieť svojim známym, kamarátom, kolegom. Chceme ju čo najviac medializovať, aby sme vytvorili tlak na politikov. Mnohým ľuďom takto pomôžeme.

 

Ďakujeme. Balintovci.

Filip, Mária a Riško BalintovciZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...