Petícia za ochranu inštitútu osobnej asistencie

Kontaktujte autora petície

Sme za polovicou!

2020-07-02 16:53:06

Milé podporovateľky a podporovatelia Petície za ochranu inštitútu osobnej asistencie,

za týždeň sa nám podarilo vyzbierať takmer 6000 podpisov!
Za to patrí Vám všetkým obrovské ĎAKUJEM.
Považujeme Vás za aktívnych podporovateľov petície (vyslovili ste súhlas so zasielaním informácií týkajúcich sa nej), a preto Vás chceme poprosiť o pomoc.

Podľa zákona č. 85/1990 Zb. o petičnom práve, na to, aby mal príslušný orgán povinnosť prerokovať petíciu s petičným výborom, potrebujeme aspoň 10000 podpisov. Ak každý jeden z nás osloví 2-3 ďalších ľudí, môžeme tento cieľ dosiahnuť.

Aj napriek tomu, že je tu niekoľko hlasov, ktoré hovoria, že sa nič nedeje, my by sme radi tlmočili naše obavy, prečo treba byť ostražitý. Pomôžte nám! Predbežný termín ukončenia zbierania podpisov pod petíciu je do konca júla 2020.

Zároveň prosíme tých, ktorí nevyplnili celú svoju adresu trvalého bydliska (aj ulicu a číslo domu), aby ju doplnili. Dá sa to skontrolovať a doplniť po prihlásení na portál www.peticie.com. (Celá adresa nie je zverejnená, ale je dôležitá pre platnosť konkrétneho podpisu.)

www.peticie.com/oa

Zdieľajme, šírme, oslovujme! 

Len spoločným úsilím a vlastnou občianskou aktivizáciou dokážeme robiť veľké veci. Aj vďaka Vám môže byť počuť hlas tých, pre ktorých je osobná asistencia životne dôležitá, ale na boj o ňu im už nezostáva dosť síl.

Petičný výbor

Mgr. Silvia Shahzad, Bc. Daniela Komanická, Mgr. Ján Podhájecký, Ľudmila Lendvayová, PhDr. Katarína Grichová, Mgr. Veronika Horváthová, Mgr. Jana Adlerová.


Silvia ShahzadZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook