Nebuďme psími rasistami

Quoted post

Miroslav Prášek bandogportal.sk

#10 :((

2012-09-21 12:12

dlhe roky chovám psy , bandogy od roku 2006 , v živote som nevidel bojové plemeno , nikde také plemeno nie je ani zaevidované , treba riešiť nezodpovedných majiteľov a nie psy , ktoré su v tom uplne nevinne, keby moja fena bandoga nemala zdravotné problémy, chodievali by sme na canisterapiu medzi male detičky, s BANDOGOM !!! taká je úžasná a v pohode, kiež by som aj ja bol :D , nik s tým nemal ani náznak problému keď som to chcel začať robiť ,že pre boha s "BOJOVYM PLEMENOM" a CANISTERAPIU? nepoznám ani jedného bandoga ktorý zaútočil na človeka bez povelu, som za evidovanie, žiadne psy ako detské hračky,plnezodpovedný majiteľ-dospelý ! pri psoch ktoré sú ostrejšie vyžadovať skúšky , to je všetko dobre , ale kastrovať , zabíjať ... táto republika je chorá , pán Jahnátek starajte sa aby tu cigáni a politici nekradli , riešte to čo treba a nepchajte nos keď sa do niečoho nerozumiete .

Replies


Hosť

#14 Re: :((

2012-09-21 12:29:20

#10: Miroslav Prášek bandogportal.sk - :((

V živote som nevidela, aby evidovali psov v rómskych osadách, kde sa množia a množia, takisto nebol potrestaný ani jeden majiteľ, ktorý psa vyhodil na ulicu, alebo topil šteniatka, alebo nejaký množiteľ, ktorý drží psov vo výkaloch a tme. Toho, čo by mali riešiť a neriešia, sú mraky, ale toto je jednoduchšie, nabalia sa inštruktori, nabalia sa veterinári, obce už budú môcť bez milosti utratiť každého psa na ulici, lebo nikto nebude zisťovať, či je to kríženec pitta alebo oriešok. A keď si spočítam, čo všetko by mal majiteľ "bojového" plemena absolvovať a zaplatiť, poteš pánbú tie počty vyhodených psov zasa na uliciach a po lesoch..... choré, choré, akurát teda klasika, sme na Slovensku, že sa ešte čudujeme.


Hosť

#31 Re: :((

2012-09-21 13:57:34


Hosť

#173 Re: :((

2012-09-23 09:33:05

#10: Miroslav Prášek bandogportal.sk - :(( 

 Súhlasím s Vami.Mám dobermana a chodíme na prechádzky s fenkou bandoga a lepšieho psa ani nepoznam.


Hosť

#181 Re: :((

2012-09-23 12:01:33

Boo

#182 Re: :((

2012-09-23 12:14:33

Jarmila

#372 Re: :((

2012-09-26 14:03:29

#10: Miroslav Prášek bandogportal.sk - :((

suhlasim,Slovensko nema peniaze,ludia pomaly co jest,ale ako vzdy tzv vlada ludu riesi psov,vodicaky a podobne debiliny,dokedy este????????????

bandog

#475 Re: :((

2012-09-27 15:16:43

#10: Miroslav Prášek bandogportal.sk - :((

Pán Prášek, ako keby ste mi z duše hovoril. Máme taktiež fenu bandoga a za tých pár rôčkov, čo si moja bambuľka už odžila NIKDY nezaútočila na človeka! Naopak náš Yorki, to je z iného súdka.. ako malé rozmaznané decko :D do každého psa skáče, cíti sa byť psom veľkosti bernardína, útoči po ľuďoch (o deťoch ani nevravím). Máme akurát v rodine malé dieťa a najvačšiu istotu máme práve pri tomto bojovom plemene, ktoré majú v pláne zakázať. Na malého dáva celý čas pozor ako na vlastné šteniatko, padne, uteká k nemu, malý sa na nej hrá - nechá si ťahať uši, chvosť..proste jak veľka plyšová hračka. Naopak pri menších plemenách by som sa tieto veci bála urobiť aj ja sama, nakoľko ich považujem za omnoho agresívnejšie. Takže tu nastáva otázka, či je na mieste hádzať všetky psy do jedného vreca a klasifikovať ich ako bojové či nebojové, alebo je načase prehodnotiť problém agresívnych psov a ich majiteľov individuálne a s vhodnými sankciami.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-09-28 01:37:49


Hovawart Boston

#528 Re: :((

2012-09-28 18:21:02

#10: Miroslav Prášek bandogportal.sk - :(( 

 

Úplne súhlasím, môj pes (Hovawart) zatiaľ nie je týmto "bojovým/nebezpečným plemenom" ale vďaka pár idiotom sa to razom môže zmeniť.....

Tominko

#724 Re: :((

2013-11-15 21:26:48

#10: Miroslav Prášek bandogportal.sk - :((

Mam  malorsku dogu a pred tim som mal argentinsku dogu  a boli v pohode a poznam cloveka ktri ma pitbulla a aj ten je v pohode a chyba neni vo soch ale v majitelovy !!!