Zákaz dávať vyradené auta do šrotoviska

Vláda nemôže nútiť vzdať sa svojho majetku aby šrotoviskám rástol biznis na nehodách ci už tragédiách. Každý si môže predsa robiť čo chce z autom keď ho vyradí ci ho rozpredať alebo mu bude stať na dvore ma bit čisto slobodne a nie platiť 500eur za svoje auto aby som si ho nechal.

Do šrotu môže ísť aj kostra auta bez prevodovky,  motora, hlavy, dverí  ci ďalších dielov. Susednom Poľsku si auto nechávajú i značky po vyradení. 
Keď to inde funguje tak to môže aj u nás je len na nás ci dokážeme zrušiť štátne podniky z autami a Environmentálnemu fondu  ktorému načo bude 500eur keď auto neexistuje? vydanie rozhodnutia o neexistencii vozidla je predražené keď pretým to bolo 150eur aj menej a že nič nezdražuje o koľko to išlo hore.

 Po zrážke  kamión ma zachytil privesom som mal dát auto do šrotu keď bolo všetko funkčne za 100eur uznajte koľko ma hodnotu samotne auto dali by ste ho do šrotu alebo by ste ho predali radšej sami na diely?  
Kúpil som si také iste auto takže diely z zužitkujem takže je to aj ekologické i náučne zároveň.


Zdieľajte nech je nás čo najviac lebo toto sa týka každého z nás 
23158103_713306998863215_1388805525_o.jpg

Podpísať túto petíciu

Pre podpísanie tejto petície vytvorenej Filip vyplňte formulár nižšie. Autor petície bude vidieť všetky údaje, ktoré poskytnete v tomto formulári.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Facebook