Výzva Slovanov a občanov SR ku prezidentovi Ruskej federácie Vladimírovi Putinovi a ku národom Európy.

        My občania SR, zásadným spôsobom nesúhlasíme s vyhlásením NR SR dňa: 16.2.2023, že ,,ruský režim je teroristický“ a "Rusko je štát podporujúci terorizmus." To naša vláda, parlament a prezidentka SR, odzbrojujú OS SR dodávaním zbraní na Ukrajinu a rozhodujú sa ďalej dodávať zbrane na Ukrajinu, terorizujú vlastných občanov, s plánom mobilizovať ich do vojny s Ruskom. My vyhlasujeme, že sme za MIER a okamžité diplomatické jednania s RF. Slovenská vláda je v demisii, nemá dôveru ani mandát takto konať! Preto žiadame váženého prezidenta Vladimíra Putina a vládu RF, aby vypočuli hlas slovenského národa, ktorého vlastná vláda, parlament a prezidentka zradili a kolaboruje s cudzou mocou. Vyzývame občanov SR, aby urýchlene podporili podpismi Mierovú rezolúciu na stránke https://www.mierovarezolucia.sk/, aby mohli čo najskôr začať rokovania o MIERI a ukončení vojenského konfliktu na Ukrajine. Týmto vyzývame všetky európske národy, aby sa pridali ku Mierovej rezolúcii a SPOJILI sa v spoločnom úsilí proti ZRADCOM, narušiteľom mieru Európe, na Ukrajine a vo svete! Vyzývame členské štáty NATO, okamžite zastavili vojenské operácie na Ukrajine a aby špecialisti a vojská USA opustili územie Ukrajiny, SR a Európy! My občania SR žiadame prezidentku SR, vládu aj parlament SR, aby s okamžitou platnosťou zastavili dodávky zbraní na Ukrajinu a štvavú kampaň proti RF a prezidentovi Vladimírovi Putinovi! Nech žije znovu MIER v Európe a v celom svete! 

Túto výzvu podporili účastníci celonárodnej konferencie Národného obrodenia v Banskej Bystrici dňa 16.2. 2023 a účastníci pietnej akcie na Slavíne dňa 24.2.2023.  Podporte prosím aj Vy túto Výzvu svojim podpisom a zdieľaním. Ďakujeme! 

Signatári výzvy:

Dagmar Weissabelová, Bošániho 17, Bratislava 841 01

Helena Kamenská, Beňadická 3, Bratislava 851 01

Viliam Baňák, pplk v.v. ,Jedľová 363/25 Zvolen 960 01mier3.jpg

 

Výzva na Slavíne 24.2. 2023 https://youtu.be/0HhklyVfYnc

Výzva na konferencii NO v BB 18.2. 2023 https://youtu.be/MDMSQTQ5-Po

Pre národovcov a tých, ktorí chcú ZMENU:
Pozrite si konferenciu Národného obrodenia zo soboty 18.2.2023 , videá nájdete tu:  https://www.youtube.com/@zvtv-sk/streams
a tu: https://www.youtube.com/@igorjurecka9796/videos

Dagmar Weissabelová, Aliancia národných síl o.z., aliancianarodnychsilskzavinacgmail.com    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Dagmar Weissabelová, Aliancia národných síl o.z., aliancianarodnychsilskzavinacgmail.com bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vaše telefónne číslo nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...