Výzva Slovanov a občanov SR ku prezidentovi Ruskej federácie Vladimírovi Putinovi a ku národom Európy.

        My občania SR, zásadným spôsobom nesúhlasíme s vyhlásením NR SR dňa: 16.2.2023, že ,,ruský režim je teroristický“ a "Rusko je štát podporujúci terorizmus." To naša vláda, parlament a prezidentka SR, odzbrojujú OS SR dodávaním zbraní na Ukrajinu a rozhodujú sa ďalej dodávať zbrane na Ukrajinu, terorizujú vlastných občanov, s plánom mobilizovať ich do vojny s Ruskom. My vyhlasujeme, že sme za MIER a okamžité diplomatické jednania s RF. Slovenská vláda je v demisii, nemá dôveru ani mandát takto konať! Preto žiadame váženého prezidenta Vladimíra Putina a vládu RF, aby vypočuli hlas slovenského národa, ktorého vlastná vláda, parlament a prezidentka zradili a kolaboruje s cudzou mocou. Vyzývame občanov SR, aby urýchlene podporili podpismi Mierovú rezolúciu na stránke https://www.mierovarezolucia.sk/, aby mohli čo najskôr začať rokovania o MIERI a ukončení vojenského konfliktu na Ukrajine. Týmto vyzývame všetky európske národy, aby sa pridali ku Mierovej rezolúcii a SPOJILI sa v spoločnom úsilí proti ZRADCOM, narušiteľom mieru Európe, na Ukrajine a vo svete! Vyzývame členské štáty NATO, okamžite zastavili vojenské operácie na Ukrajine a aby špecialisti a vojská USA opustili územie Ukrajiny, SR a Európy! My občania SR žiadame prezidentku SR, vládu aj parlament SR, aby s okamžitou platnosťou zastavili dodávky zbraní na Ukrajinu a štvavú kampaň proti RF a prezidentovi Vladimírovi Putinovi! Nech žije znovu MIER v Európe a v celom svete! 

Túto výzvu podporili účastníci celonárodnej konferencie Národného obrodenia v Banskej Bystrici dňa 16.2. 2023 a účastníci pietnej akcie na Slavíne dňa 24.2.2023.  Podporte prosím aj Vy túto Výzvu svojim podpisom a zdieľaním. Ďakujeme! 

Signatári výzvy:

Dagmar Weissabelová, Bošániho 17, Bratislava 841 01

Helena Kamenská, Beňadická 3, Bratislava 851 01

Viliam Baňák, pplk v.v. ,Jedľová 363/25 Zvolen 960 01mier3.jpg

 

Výzva na Slavíne 24.2. 2023 https://youtu.be/0HhklyVfYnc

Výzva na konferencii NO v BB 18.2. 2023 https://youtu.be/MDMSQTQ5-Po

Pre národovcov a tých, ktorí chcú ZMENU:
Pozrite si konferenciu Národného obrodenia zo soboty 18.2.2023 , videá nájdete tu:  https://www.youtube.com/@zvtv-sk/streams
a tu: https://www.youtube.com/@igorjurecka9796/videos

Dagmar Weissabelová, Aliancia národných síl o.z., aliancianarodnychsilskzavinacgmail.com    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Dagmar Weissabelová, Aliancia národných síl o.z., aliancianarodnychsilskzavinacgmail.com na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBOPlatená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...