Výzva redakcii a novinárom denníka SME Tkačenkovi a Ondřejíčkovi: Žiadame verejné ospravedlnenie sa Simone Martausovej a všetkým kresťanom

Vo verejnej konverzácií na sociálnej platforme novinári denníka SME hrubo urazili speváčku Simu Martausovú, ako aj všetkých, ktorí sa hlásia ku kresťanskému náboženstvu, keď o nich písali ako o "postihnutých". V prípade oboch pánov nejde o prvý útok, ktorý smeruje proti náboženskému presvedčeniu širokej skupiny obyvateľov Slovenska. Zároveň ide hrubý a dehonestujúci útok na ženu, ktorá nijakým spôsobom týmto osobám neublížila.

Vyzývame preto redakciu denníka SME o okamžité verejné zaujatie stanoviska, ktorým konanie týchto svojich novinárov jasne odsúdi. Zároveň vyzývame oboch novinárov na okamžité verejné ospravedlnenie sa Sime Martausovej a všetkým, ktorých sa reči o "postihnutých" kresťanoch dotkli.

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Ján Kováč na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...