Revitalizácia parku na Ľudovom námestí
Vážený pán starosta.
My, nižšie podpísaní občania Ľudovej štvrte a priľahlého okolia sa na Vás obraciame so žiadosťou o realizáciu revitalizácie parku na Ľudovom námestí tak, ako bol predložený projekt na verejnom zhromaždení v decembri 2016, t.j. aj s výbehom pre psov, nakoľko v okolí nie je možnosť voľného pohybu psov v bezpečnej vzdialenosti od cestných komunikácií a veríme, že výbeh v časti od detského ihriska nemôže byť prekážkou pre ostatných občanov, využívajúcich ostatný priestor parku.
V našej MČ máme najvyššie poplatky za psov a preto veríme, že nám aspoň takto vyjdete v ústrety.
Petíciu predkladá: Majitelia psov Ľudovej štvrte a priľahlého okolia
Kontaktovať autora petície
| Autor ukončil túto petíciu. |
| Prihláste sa na spravovanie svojej petície. |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.