Petícia za zmenu územného plánu v Nižnej Šebastovej v Prešove na Fintickej ulici v lokalite 10 rokov nefunkčného ihriska na IBV a za zachovanie územia pre šport a oddych v zadnej časti terajšej plochy

My dole podpísaní občania so znepokojením sledujeme už 20 rokov ako mesto Prešov nemá žiaden záujem o rozvoj športového areálu v mestskej časti Nizna Šebastova. Pre túto petíciu sme sa rozhodli preto, aby sme vedenie mesta Prešov donútili zmeniť v tejto časti na Fintickej ulici územný plán zmenšením plochy pre šport a oddych ( vid príloha ). Myslíme si, že po zmene územného plánu mesto Prešov skôr nájde finančné prostriedky na výkup menších pozemkov a aj na realizáciu multifunkčného ihriska. Občania tejto mestskej časti veľmi ocenia, ak na bývalej ploche pre šport vznikne plocha pre IBV a na zadnej časti (vid príloha) mesto Prešov zrealizuje multifunkčné ihrisko. Doterajšie 10 rokov nefunkčné ihrisko bolo postavené bez povolenia vlastníkov pozemkov a rozhodnutia Okresného a Krajského súdu hovoria o odstránení tejto nelegálnej stavby. Vedenie mesta Prešov už 20 rokov ignoruje podnety vlastníkov pozemkov na odkúpenie ich pozemkov, alebo na zmenu formy využitia v územnom pláne. Podporou tejto petície pomôžete občanom a ich deťom, ktorí žijú v tejto mestskej časti, aby aj oni mohli mať plochu pre detské a multifunkčné ihrisko.

 

ihrisko2.jpg


Mgr. Marek Jaš , Finticka 21/a, Prešov, 08006, Vierka Palkova , Vodná 25,Prešov, 08006    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Mgr. Marek Jaš , Finticka 21/a, Prešov, 08006, Vierka Palkova , Vodná 25,Prešov, 08006 na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...