Petícia za vytvorenie bezpečnej cestičky pre chodcov smerom k ZŠ Slovenských partizánov a na Rozkvet.

UPOZORNENIE: Podpisom petície Vám príde e-mail s linkom na potvrdenie svojho podpisu. Ak ho nepotvrdíte, Váš hlas bude NEPLATNÝ. Ak Vám e-mail nepríde v krátkom čase do schránky, skontrolujte si, prosím, SPAM.

Znenie petície:

Svojím podpisom sa pripájam k petícii s požiadavkou na vytvorenie bezpečnej cestičky alebo iného vhodného riešenia pre chodcov, a to v oblasti od kruhovej križovatky pod Rozkvetom pri čerpacej stanici Slovnaft smerom k ZŠ Slovenských partizánov v Považskej Bystrici. Tento úsek je jeden z dvoch peších prístupov na najväčšie považskobystrické sídlisko Rozkvet, ako aj základná prístupová cesta k archívu a ZŠ Slovenských partizánov. Preto žiadame zachovať možnosť využívať túto komunikáciu aj motoristami, no s vytvorením bezpečných cestičiek či chodníkov pre chodcov, najmä s ohľadom na využitie pre deti základnej školy, ako aj tisícov obyvateľov sídliska Rozkvet. Svojím podpisom zároveň splnomocňujem petičný výbor na zastupovanie pred príslušnými orgánmi.20191124_192110.jpg20190921_091520_(2).jpg


Mgr. Peter Lengyel, PhD., Tomáš Bořuta, MBA    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Mgr. Peter Lengyel, PhD., Tomáš Bořuta, MBA na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook