Petícia za výstavbu Pamätníka pripomínajúceho celoživotné dielo Mira Žbirku, ktorý by mal byť situovaný na Račianskom mýte v Bratislave pri lavičke, na ktorej ako mladík vyrastal a hrával

My signatári tejto petície vyzývame primárora hlavého mesta a predstaviteľov miestnej bratislavskej samosprávy a orgánov verejnej moci, aby podporili výstavbu pamätíka nedávno zosnulému pánovi Mirovi Žbirkovi. Pamatník by mal byť situovaný vedľa jeho pamätnej lavičky, ktorá stojí na Račianskom mýte v Bratislave.

K uvedenému nás vedú nasledovné dôvody: Celoživotný prínos, ktorý po sebe zanechal v oblasti kultúry tvorí nesmrteľné kultúrne dedičstvo občanov Slovenska, Česka, ale aj celej Európy. Svojim správaním bol ambsadádorom slušnosti, tolerancie, inteligentného humoru a pozitívneho myslenia.

Mgr. Gabriel Točka, predseda a ostatní členovia o.z. História - Magistra Vitae


Gabriel Točka, predseda História - Magistra Vitae, o.z.    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Gabriel Točka, predseda História - Magistra Vitae, o.z. na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...