Petícia za odvolanie riaditeľa Zariadenia pre seniorov v Prievidzi - Ing. Richarda Fodora

Vyzývame mestské zastupiteľstvo v Prievidzi, aby odvolalo Ing. Richarda Fodora, riaditeľa Zariadenia pre seniorov zo svojej funkcie.

Zariadenie pod jeho vedením nezvládlo pandemickú situáciu a do dnešného dňa zomrelo v zariadení na ul. Rázusa 24 klientov, čo je takmer jedna tretina všetkých klientov.

Situácia v zariadení na tejto ulici nebola dobrá ani predtým, čo potvrdili aj kontroly z Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny  a rovnako aj z Úradu komisárky Zuzany Stavrovskej. 

Nechceme, aby prišli o život ďalší klienti tak, ako naši rodičia a príbuzní. Máme za to, že nebolo o nich dobre postarané a ich úmrtie nemôže zostať nepotrestané. V tejto veci podáme aj trestné oznámenie a budeme sa domáhať spravodlivosti, no rozhodnutie vo veci odvolania riaditeľa Fodora, môžu urobiť len poslanci mesta Prievidza. 

Prosím, pridajte sa k petícii nás, rodinných príslušníkov obetí, v zápase za spravodlivosť a lepšiu starostlivosť o seniorov v meste Prievidza.

ĎAKUJEME.

Za rodinných príslušníkov - Marcela Jančovičová s bratmi a rodinou, Irena Ulbriková s rodinou

Adresa trvalého pobytu nebude zverejnená. 


Marcela Jančovičová    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Marcela Jančovičová na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...