Petícia vyzývajúca odborárov na zahájenie GENERÁLNEHO ŠTRAJKU, za účelom okamžitého odstúpenia vlády Eduarda Hegera a vypísania predčasných parlamentných volieb!

final_2.jpgTáto petícia slúži ako jasný odkaz odborárom na celom Slovensku, ktorí nekonajú, aby sme ich spoločne ako občania na Slovensku hromadne vyzvali k zahájeniu GENERÁLNEHO ŠTRAJKU, za účelom okamžitého odstúpenia vlády Eduarda Hegera a vypísania predčasných parlamentných volieb!
Čím viac podpisov dáme pod túto petíciu, tým viac ukážeme odborárom, aby mali odvahu a súčasnej vláde, že GENERÁLNY ŠTRAJK chceme! 
Bežné spôsoby protestov doteraz nemali  žiaden účinok na vládnu garnitúru a dá sa povedať, že tisíce občanov Slovenska v uliciach Bratislavy 17.11.2021,alebo  predchádzajúce protesty v Košiciach nie, že neboli ani len vypočutí, ale priam odignorovaní vládou Eduarda Hegera. 
Neustále rozdeľovanie občanov na zaočkovaných, nezaočkovaných, testovaných, netestovaných, tých čo rešpektujú Mikasové vyhlášky, alebo nie, drancovanie gastra, podnikateľského sektoru, lockdowny, núdzové stavy, sú iba časť reálnych problémov na Slovensku. Tu už nejde iba o Covid a nejaké obmedzovanie, nútenie občanov sa dať očkovať, inak budú znevýhodnení! Tu už ide o každodenné a existenčné problémy občanov, ako zvyšovanie základných potravín, zvyšovanie pohonných hmôt, zvyšovanie cien stavebných materiálov, ich nedostatok na trhu, potravinová nesebestačnosť, zmarených 600 tisíc podpisov k referendu a takto môžeme pokračovať. Na druhej strane tu máme platy občanov, ktoré sa nijak zásadne nezvyšujú, aby tieto cenové nárasty mohli aj reálne zvládať a mohli tak slušne žiť. 
Úlohou odborárov je konať a nie sedieť, čakať! 
My občania, politici v opozícii, aktivisti nemôžme už zrejme viac dosiahnuť na protestoch a preto musíme zobudiť odborárov a jasne im dať najavo, že riešením je ich aktivita a príprava generálneho štrajku v čom ich plne podporíme, pomôžeme im a budeme stáť na námestiach s nimi. 
Ich nečinnosť postupne vyvoláva u bežných občanov, ktorí pracujú a sú členmi odborov jasné otázky, načo ešte čakajú? Preto táto petícia má jasne ukázať, že SLOVÁCI chcú  generálny štrajk a očakávajú od odborov, že ho zorganizujú a spustia! 
Zároveň vyzývame všetky relevantné opozičné strany, občianske združenia, aktivistov, aby zdieľali túto petíciu a zároveň ju podporili! 
 
Preto občania na celom Slovensku, ale aj mimo neho: 
Súhlasíte, aby odborári zahájili prípravu GENERÁLNEHO ŠTRAJKU, za účelom okamžitého odstúpenia vlády Eduarda Hegera a vypísania predčasných parlamentných volieb!?
 
 
 
 
 
Predseda petičného výboru: 
JUDr.Marek Géci
 
Členovia petičného výboru:
JUDr.Marek Géci, P.O.BOX 19, 850 03 Bratislava 53
Ing. JUDr. Otília Hamacková, PhD, 23, Plevník - Drieňové
Mgr. Štefan Šimko, Bešeňov 303, 941 41
Michaela Hornáčková, Brnianska 35, 811 04 Bratislava
Stanislav Taraba, Sadová 613/31, Puchov 020 01 
Darina Mosná, Dvojkrížna 6, 82105 Bratislava
Mgr.Juraj Moravčík, Ružová 226/18 Senica
 
Pre prípadné otázky k petícii použite emailový kontakt:
marek.geci@strana-zivot.sk

JUDr. Marek Géci    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že JUDr. Marek Géci bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...