P E T Í C I A za využívanie VESMÍRU pre MIEROVÉ účely, s návrhom vytvorenia Mierových celosvetových kozmických síl a proti prítomnosti cudzích vojsk na území SR

                                                   PET Í CIA

 za využívanie VESMÍRU pre MIEROVÉ účely, s návrhom vytvorenia ,,Mierových celosvetových kozmických síl, pre odvrátenie predvídateľných a nepredvídateľných ohrození planéty ZEM“ , a proti prítomnosti cudzích vojsk na území Slovenskej republiky.

Podľa zákona č. 85/1990 Z.z. o petičnom práve v znení neskorších predpisov.  Žiadosť a návrhy pre pani prezidentku Slovenskej republiky JUDr. Zuzanu Čaputovú, pre predsedu a poslancov NR SR, pre predsedu a členov Vlády SR, pre mimovládne organizácie a tretí sektor. NATO chce uznať vesmír za priestor bojových operácií. Príslušné rozhodnutie by sa podľa diplomatov malo prijať na nadchádzajúcom summite Aliancie NATO v Londýne 3. a 4. decembra 2019. https://hnonline.sk/svet/1964025-nato-chce-uznat-vesmir-za-priestor-bojovych-operacii       Žiadame vládu SR a NR SR, aby zaviazala pani prezidentku Slovenskej republiky Zuzanu Čaputovú na zasadaní summitu NATO dňa 3. a 4.12. 2019 v Londýne vystúpením, v ktorom oznámi: 1. NEPODPÍSANIE predkladaného DOKUMENTU NATO, v ktorom chce uznať vesmír za priestor bojových operácií“ ... a najmä krajinou USA, ktorá by mala do r. 2020 vytvoriť,, Vesmírne sily americkej armády“. Francúzsky prezident Emmanuel Macron, ako  prvý oznámil vznik ,,nového veliteľstva národných vesmírnych síl“ na počesť 230. výročia dobytia Bastily.

https://svet.sme.sk/c/22167291/francuzsky-prezident-ohlasil-vznik-velitelstva-vesmirnych sil.html

 

  2. My občania aj napriek tomu, že sme členským štátom NATO, si neprajeme prítomnosť cudzích vojsk na území Slovenskej republiky, neprajeme si vytvárať letecké, raketové, skladové základne, či základne s pozemnými ozbrojenými silami.

  3. Žiadame predložiť návrh „Vytvorenie jednotných MIEROVÝCH celosvetových KOZMICKÝCH síl s jednotným riadením (velením)“  pre odvrátenie predvídateľného a nepredvídateľného NEBEZPEČIA z VESMÍRU, pre ochranu živej sily na planéte ZEM za účasti všetkých krajín OSN !!!!   

4. Žiadame pani prezidentku SR Zuzanu Čaputovú ,,O ANULOVANIE podpisu“ dokumentu OBKĽUČOVANIE hranice Ruskej federácie vojskami NATO na summite vo Varšave 8.–9. 7. 2016  predošlým prezidentom SR pánom Andrejom Kiskom.  

5.  Žiadame pani prezidentku SR Zuzanu Čaputovú o predloženie NÁVRHU na zastavenie ďalšieho zbrojenia vo svete s odvrátením vzniku 3. sv. vojny organizáciám OSN, NATO, EÚ a OBSE, spolu s Návrhom mierových rozhovorov v Rade OSN, na bilaterálne vzájomné rozhovory  svetových mocností a o predkladanie nových mierových zmlúv. (– podpora návrhu p. Putina, viď dole).  

6.  Žiadame pani prezidentku SR Zuzanu Čaputovú predložiť  svetovým organizáciám, Rade OSN, EÚ  predbežný návrh Zalesňovanie planéty Zem,  pričom do prípravy projektu zapojiť aj Slovensko. a na financovanie v celosvetovom merítku použiť aj peniaze z finančných položiek určených na zbrojenie jednotlivých armád vo svete!!! Nedávna štúdia vedcov vo Švajčiarsku, vydala dokument o nutnosti výsadby 9 biliónov stromov na planéte Zem !!! https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/2863571-klimaticka-krize-ma-reseni-podle-svycarskych-vedcu-je-nutne-vysadit-bilion-stromu  Navrhujeme do projektu zapojiť TU Zvolen, Slovensko ( ktorá môže byť lídrom projektu) a vytvoriť svetový finančný fond pre projekt Zalesňovanie planéty Zem, ktorý bude pod občianskou kontrolou a bude ho využívať aj TU Zvolen.  Je nevyhnutné, aby sa USA znovu vrátili k podpisu ,, Zmluvy o klimatických zmenách“ z Paríža v decembri 2015 .                                                                  1 .   7. Nech medzinárodná vesmírna stanica ISS ruskej výroby, s jej satelitmi iných krajín, sa stane symbolom mierového využívania VESMÍRU !!!   Pozn. My, jednoduchí ľudia, vlastenci, Slováci, mierotvorci, aktivisti, teda tí, ktorí nevolili, či volili priamo za prezidentku SR pani Zuzanu Čaputovú, žiadame, aby nepodnecovala vznik 3. sv. vojny, aby nepodporovala vojnových štváčov, aby vyslovovala nenavyšovanie financií na zbrojenie, aby bola za odzbrojovací proces, aby dala návrh do rady EÚ k zastaveniu sankcií proti Ruskej federácii a aby začala robiť mierové kroky k mierovým rokovaniam vo V 4 v EÚ, v organizácii NATO a v OSN !!! ... aby sa z pani prezidentky Zuzany Čaputovej stal MIEROTVORCA !!!    Žiadame prezidentku p. Zuzanu Čaputovú o podporu výzvy prezidenta RF p. Vladimíra Putina zo dňa    4. 7. 2019, ktorú  zverejnil HLAVNÝ DENNÍK: Rusko má „politickú vôľu“ dohodnúť sa na znížení počtu zbraní. Loptička je ale na americkej strane.

https://www.hlavnydennik.sk/2019/07/04/rusko-ma-politicku-volu-dohodnut-sa-na-znizeni-poctu-zbrani-lopticka-je-ale-na-americkej-strane/  

P.S.: Aj Ty môžeš, prispieť k podpore zmeny myslenia POLITIKOV, ktorí nás ženú k vzniku 3. sv. vojny !!! STOJÍME na PRAHU  najväčšej ZMENY vo svete a je len na nás, ako sa s ňou budeme schopní VYROVNAŤ . Takmer každý z nás má pocit, že so svetom nie je všetko v poriadku a že by sme s tým niečo mali urobiť. A to skôr, ako bude neskoro. Skôr, ako sa zničíme v krvavých konfliktoch a vydrancujeme všetko bohatstvo našej planéty. Kým však nepochopíme, čo je ZLÉ a prečo, nedokážeme voči tomu ani zaujať stanovisko.   Vojna  nie je riešenie, my sme nastavení na MIER !!!

  Dňa : 30. 7. 2019   ZVOLEN

Výzvu predkladá : Petičný výbor :  Poslanec NR SR Peter Marček, e  mail : marcek@pkconsult.sk  - osoba určená na zastupovanie v styku s orgánom verejnej správy podľa § 3 ods. 3 zákona č. 85/1990 Zb. o petičnom práve v znení neskorších predpisov

a OZ  – Pán Občan (ďalej PO): IČO: 42277647, Reg.: VVS/1 – 900/90 – 40051.  koordinátor OZ PO Ing. Viliam Baňák, pplk. v.v. Jedľová 863/25, 960 01 Zvolen e  mail : obcsnemzv@dmail.com .

Členovia petičného výboru   : Ing. Iveta Kurillová kpt.v.v., Potočná 1789/1  Rovinka 900 41, Ján Krajčiak, Liptov , Demänová, Emil Makula, Tehelná 3/16, 056 01 Gelnica,  Anton Čičvák, Kalinovská 2, 04022 Košice,  Košice,  Imrich Psotka Malá Mača Cintorínska 235. 925 21,  Zlatka Pažoureková, Dunajská 464/75, 93011,  Topoľníky, Ľuboš Varga, Matúš Šavel, Jégeho 13, Bratislava - Ružinov, 82108, Jana Nova Boboková D. Kubíka 3 Prievidza 97101


Ing. pplk. v.v. Viliam Baňák    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Ing. pplk. v.v. Viliam Baňák na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook