Petícia za preplatenie nákladov na nové on-line registračné pokladne.

My, drobní živnostníci, podnikatelia ktorí máme funkčné Elektronické registračné pokladnice -a chceme dodržať novelu zákona č. 289/2008 , o zriadeni On-line pripojených pokladníc, žiadame ministersvo financií o preplatenie objektívnych nákladov spojených s prevádzkou nových  pokladní.

 Mnohí nemôžme  využiť Virtuálnu registračnú pokladnicu-VRP , ktorú financuje štát,   takže sme nútení nezmyselne nakúpiť nové on line-ORP pokladnice. Niektorí musíme investovať aj do softwaru. Ide o sumu v mnohých prípadoch presahujúcu 1000.- Eur 

Týmto apelujeme aj na ministerstvo životného prostredia. Je v poriadku, že funkčné, nie tak dávno zakúpené pokladnice musíme vyhodiť? Nepáči sa nám veľká  enviromentálnu záťaž pre životné prostredie.

Štát roky vynakladá nemalé prostriedky na bločkovú lotériu,ponúka 5000.- Eurový príspevok pre bohatých na nové elektromobily,prispieva na mnohé stimuly pre velkopodnikateľov, a  tak teraz  aj my žiadame o preplatenie  nákladov  na pokladne, ktoré by nám vôbec nebolo treba.


Mária Lebedová a spol.    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Mária Lebedová a spol. na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook