Neberte nám tatarák!

Quoted post


Hosť

#4

2016-09-26 13:13

Lebo debilni byrokrati zo Smeru uz nevedia,co so sebou a volnym casom v praci,tak vymyslaju dementne nariadenia pre vykaz svojej pracovnej cinnosti..tatarak tu bol odjakziva,pamatam si ho zo 70.-tych,80.-tych aj z 90.-tych rokov a nikto mi ho nebude zakazovat konzumovat,toboz nie bolsevici zo Smeru,ktori sa nim denne napchavaju,cize preto doteraz nzboli ziadne restauracie pokutovane,lebo papalasi smeracki si ho vsade ziadali a - dostali,kurvy spinave!!! Ked maju plnu hubu demokracie v mediach,tak nech aj tatarak je demokraticky - pre vsetkych, nie len pre vyvolenych buzerantov!!! Ja sa ho nevzdam nikdy a ked sa vratim na SVK,sam ho budem pripravovat a distribuovat vsetkym znamym a kamosom a ak nejaky hajzel pride z hygieny,poslem ho na obeznu drahu s hot-dogom,aby nezdochol od hladu buzerant jeden smeracky!!! Tatarak je sam o sebe drahe jedlo,vyrabane z najdrahsieho masa,takze vsetky pochybnosti o tepelne neupravenom mase si mozu smeraci napchat do svojich zadkov,lebo nikto neskazi a nebude vyrabat tatarak z pokazeneho,najdrahsieho masa,lenze toto tym debilom nikdy nedojde,takze ich treba nakopat do hlavy,aby sa konecne spamatali...ONI su tu pre nas,pre LUDI a nie MY sme tu pre ich velkopanske zabavky!!!Ak vlada nepocuva hlas svojho ludu a berie im to,co ma rad,je nacase skoncovat s vladnutim dementov,parazitov a kriminalnikov!!!

Replies

ja

#22 Re:

2016-09-27 08:20:11

#4: -  

 to predsa nezakazal Smer