Podpisová akcia za pokračovanie saleziánov v Šaštíne-Strážach

Quoted post

Andrej

#24 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-04-24 21:35

#22: Gusto - Re: Re: Re: Re:   Oni sa tak ako Dávid za túto vec dlhodobo modlili a vy?

 Skutočne si vážim, že to bolo tak ako píšete. Áno aj my sa modlíme a postíme za duchovních odcov, žiaľ na tento vami spomínaný úmysel nám to nebolo umožnené. Lebo sme o ničom takom nevedeli. A verte mi, že by sa našlo množstvo veriacich ktorí by to s radosťou urobili.  Skutočnosť že ľudia vyjadrili pravdivú tužbu svojho srdca neznamená, že niesú ochotný podriadiť sa Božej vôli.  Ide o hlboké vyjadreie nasich sŕdc. Ja osobne túžtim aby to bola "Božia vôla" a nie "Božie dopustenie". Ak nieje jasné o čo ide zo znenia tejto podpisovej akcie potom je to nedorozumenie, lebo nikde nieje ani najmenší náznak že sa tu podpísaní ludia nechcú podriadiť Božej vôli. Tak prosím nestavajte nás do tejto pozície.

 

 

Replies

Gusto
Hosť

#25 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-04-25 06:00:06

#24: Andrej - Re: Re: Re: Re: Re:  

 A nestačí, že sa modlili saleziáni? Keďže oni boli postavení pred to rozhodnutie. "ja osobne túžim aby to bola "Božia voľa" a nie "Božie dopustenie"." No z tejto vašej vety sa zdá, že neveríte v správne rozlíšenie Božej vôle saleziánmi. Ale to je potom presne to čo som napísal ako druhý dôvod. Ale takto vnímať saleziánov by som si ja nedovolil. Spochybňovať ich duchovnosť a napojenie na Boha je, poviem to jemne, nepekné. Voči nim. A to chcete, aby v Šaštíne zostali...