Petícia za nevstupovanie do vlády so SMER-SD

Quoted post


Hosť

#8

2016-03-13 15:31

SMER je štrukturovaný systém zlodejov, ktorý ma podchytený celý systém. Ak Danko presadí , že "štandardná " politická strana musí mať štruktúry, potom len uzákoní to, čo sa osvedčilo , že aj na regionálnej úrovni budú vždy nad hlasmi voličov rozhodovať zmanipulované, neidentifikovateľné štruktúry.. Tým sa papierovo prispôsobí len to, čo v sobotu prebehlo aj na sneme SNS. "Jedna štruktúra" rozhodne proti požiadavkám tisícoch ľudí. Takto sa bude "demokraticky" účelovo manipulovať s tým, čo by priamo pred voličmi SNS neprešlo..

Replies


Hosť

#33 Re:

2016-03-14 18:10:44

                   Je mi smutno, že som sa narodil a žijem na Slovensku. Začínal som ako učiteľ. V tom čase mali učitelia žobrácke platy, ale učili tak, aby vychovali z mládeže slušných vzdelaných ľudí, ktorí sa nemusia obávať, že sa im nepodarí zamestnať. Hoci ma pedagogická práca bavila, srdce ma ťahalo k umeniu, ktoré som tiež vyštudoval. Ako umelec som prešiel skoro celý svet. Naši učitelia bez ohľadu na predmet ktorý učili, sa snažili vychovať z mladých ľudí komplexné osobnosti. Jeden môj mladší kolega ktorý končil Pedagogickú fakultu UK v Bratislave ma požiadal, aby som mu opravil gramatické chyby v diplpmovej práci. Bolo to červené more. Keď som dnes videl preškrtnutý hákový kríž na UK, napadlo ma, že sme veľmi  blízko k anarchii. Vymožiteľnosť práva pre občana na Slovensku je nula, zlodej kriči "chyťte zlodeja", a ten ktorý je drzejší vyhráva, pretože na Slovensku neplatí žiadna prezumcia neviny. Petícia proti vytvoreniu vlády s Ficom je nechutná manipulácia, ktorá nemá ďaleko k anarchii. Nie som Ficovec, ale Fico mal najviac preferenčných hlasov. Uvedomte si to. Zlepenec tu už bol a ten čo rozbil Radičovej vládu zlepí znova iba to, čo je nezlepiteľné. Jozef.