Zachráňme ŠAFKO!

Quoted post


Hosť

#48 Re: Kde to žijeme?

2015-01-02 13:27

#44: - Kde to žijeme? 

 Milí HYPSTERy, odporučujeme Vám, aby ste si kontajnery oz KONTAKT umiestňovali pri svoje obydlia a správali ste sa v nich pri svojich obydliach tak ako ste sa správali na tzv.,,šafku,,. Hluk, špina, opakovane porušovaný nočný kľud, permanentné výjazdy mestskej a štátnej polície. Odporúčame všetkým nadšencom projektu oz .KONTAKT, skúste si to dať pri svoje obydlia. Vaši otcovia a matky by Vás pohnali ,,svinským krokom,,.

Tieto tovrdenia sa dajú preukázať. Takže tak. A už nemanipulujte verejnú mienku. Pravda vyjde napovrch čoskoro.

Vy ste vôbec neni demokratický, Vás zaujímajú iba Vaše ciele, na ľudí ktorý tam musia žiť, ste vôbec nebrali ohľad.

Opakujem ste tam nelegálne od začiatku, existujú na to písomné dôkazy. Zahraničie sa z nás smeje, aj turisti krútia hlavami, myslia si že sú to ubytovne robotníkov, ktorý opravujú Štúrovú ulicu :).

Replies


Hosť

#49 Re: Re: Kde to žijeme?

2015-01-02 13:54:21

#48: - Re: Kde to žijeme? 

 A nemyslíte si, že zahraničie sa môže smiať práve z manipulácie, ktorú vyvýjate vy? 2081 podpisov tejto petície dokazuje, že aktivity Šafka nie sú irelevantné a nie sú "osobným cielom pár jednotlivcov". Asi sa s tým môžete zmieriť len ťažko, chápem. Dodržovanie nočného kľudu je logickým argumentom, avšak na jeho dodržiavanie sa dá dohliadať. Vaše "právo na pokoj" je síce pochopiteľné, ale neznamená, že mesto prestane žiť.


Hosť

#51 Re: Re: Kde to žijeme?

2015-01-02 19:35:12

#48: - Re: Kde to žijeme? 

 "existujú na to písomné dôkazy" - zaves sem do diskusie, nech vsetci vidia, nie?