PETÍCIA ZA VZDANIE SA MANDÁTU PRIMÁTORA KOŠÍC RICHARDA RAŠIHO

lucifuk

/ #234 Re:

2015-07-08 08:08

#232: -  

 Schvalne som sa pozrela na koniec diskusie, co sa bude pisat od 6. 7. Rano sme odchadzali z domu v blizkosti krizovatky na Palackeho do prace v Presove. Myslela som si, ze sa musel stat pri plavarni teroristicky utok!!! Smer okolo plavarne je uplne zavrety, kto ide z Juhu na Sever a Tahanovce, musi ist popod Furcu! A pri vyjazde z Kosic sme sledovali megakolonu z opacneho smeru, ktora aj tak byva z Tahanoviec, teraz je tam aj kompletny Sever. Autobusy meskaju min. 20 min. ak nie viac, to bola len oficialna sprava! Kazdodenne hladanie (doslova), ako sa dnes dostanem tam, kam sa chcem, ved to je tragikomedia!!! Nemozem prejst ako pesia ani cez Namestie osloboditelov, aby som kazdy den nehladala, kde je zas ten prechod do mesta!  

Rekonstrukcie sa robili vzdy cez prazdniny, postupne sa rekonstruoval smer na Jazero a islo to. Zavrety bol vzdy jeden usek... Ale tesit sa mozeme, na dialnici z Presova som videla na kamione nalozenu novu elektricku! Alebo zeby to bola stara, ktoru treba pripravit na nove trate? Provokacia!