Petícia proti zákonu poslankyne Zmajkovičovej

Betka

/ #22 Tak sa mobilizujme!

2014-11-03 23:12

Dobrý deň všetkým!

Myslím, že nás tu je veľa bufetárov. Možno veľa študentov. Ja som dnes na fb osobitne oslovila každého aby podporil túto petíciu a vyplatilo sa pretože keď som to zavesila len na nástenku nikto si to ani nevšimol... nepozerajme kto čo urobí..ale urobme každý jeden niečo pre to...skúste osloviť na fb každého osobitne pridajte  link petície a myslím, že to bude hneď vidieť. Ide nám vštkým o prácu, študentom o bufety a v neposlednom rade zákon je tak postavený že už to opakujem všade kam píšem ,,je to úmyselná likvidácia bufetov,, Mobilizujme ľudí, študentov!!! Ak má niekto lepší návrh sem s ním!!! Ak tu je niekto kto vie byť aktívny a vie sa postarať o založenie ,,papierovej,, petície rada pomôžem! Ja osobne som písala aj prezidentovi SR! Poďte do toho! Napíšte mu aj Vy! Na Stránke NRSR je kancelária prezidenta a tam je mail...tak píšte oslovte poslancov, ktorých som už tiež oslovila. Som v kontakte s jednou šikovnou pani čo sa tiež venuje školským bufetom, jej list dokonca čítali v NRSR...tak nezahálajte a nečítajte kto čo urobí...ale urobte niečo aj vy!!! Netreba len písať, ale pridajme ruku k dielu a nedajme si to čo sme si vybudovali a na deťoch v škole vidím že to robíme správne!!!Na ráno som dala do bufetov žiadosť pre študentov aby sa k tejto petícii pripojili. Dáme to každému do ruky k nákupu!!! POĎME NIEČO ROBIŤ BUFETÁRI A ŠTUDENTI!!!!