Nesúhlas s ekonomickými sankciami voči Ruskej federácii

puma

/ #284 Re: Re: Re: Re:

2014-08-21 18:10

#283: - Re: Re: Re:  

 no veď to, ale možno je to presne taký istý úmysel pre pomýlenie a otupenie ostria prostestu občanov, keď podobne ako v tom videu o Obamovi, https://www.youtube.com/watch?v=EUAwUrF6kIA, sa v ňom píše, že ani demokrati, ani republikáni vlastne už nie sú proti sebe, ale v podstate ťahajú za jeden koniec - vytvoriť nový svetový poriadok, čo samozrejme nik z nás maličkých veľmi asi ani len netuší, čo by to tak chcelo byť a malo znamenať. Vlastne oficiálne by sa dalo povedať, že takmer nemáte proti komu akože byť, resp. môžte byť kľudne proti všetkým, alebo aj za všetkých, nakoniec aj tak zistíte, že nemáte koho voliť z tých ponúk. Mňa osobne pravica kruto sklamala a v r. 2012 som volila smer v podstate, že opäť naivne som si myslela, že ak pravica takpovediac dostane po papuli, tak sa spamätá - a - a nič. A tak sa mi vidí, že akoby už bolo neskoro to všetko zastaviť, countdown je spustený a aj keď tu budeme protestovať osamotene, alebo sporadicky, tak to asi nezastavíme. Mala by byť akási celosvetová dohoda odporcov, že všetci v jeden deň všade vo všetkých mestách by šli ľudia mierovo protestovať - a mal by to byť mierový protest (no, až kým to provokatéri nerozvrátia a neumožnia policajtom zasahovať) - najmä mladých ľudí, tí by mali teraz preukázať guráž - a asi ani to by tieto hnusoby nezastavilo, môcť im tak vypnúť tie ich páky, hm... - no zase mám pučanie v hlave :))) a to si tu môžme byť istý, že big brother a všetci jemu vlastní dobráci aj toto tu sledujú.

No a ešte jeden rozpuk mi na um prišiel na um, že aj samotní umelci by sa mohli začať angažovať pre niečo zmysluplnejšie... prosto ma driape skepsa už istú dobu... aj keď nakoniec aj vďaka internetu si môžeme prečítať veci, že toto by inak nebolo možné ;)