Nesúhlas s ekonomickými sankciami voči Ruskej federácii


Hosť

/ #283 Re: Re: Re:

2014-08-21 16:08

#282: puma - Re: Re:  

 Presne.Zvláštne koľko tajností okolo dokumentu ktorý by mal byť údajne na prospech nás všetkých.Svojho času ešte pred voľbami do EP keď sa dostala na známosť aféra TTIP som oslovil priamo niektorých politikov a strany že prečo o týchto veciach nevieme, prečo sa o  nich nehovorí v našom parlamente.Reagoval len Jozef Viskupič /a veľmi seriózne/ a napr.Smer ma nepovažoval za hodného odpovede. Nie nadarmo sa hovorí že strom rozoznáš podľa jeho ovocia.Učme sa hodnotiť politikov nie podľa toho čo verbálne deklarujú /som proti sankciám/ ale podľa ich skutkov /a preto ich môj minister ZV podpíše  :D/.Alebo -  mňa nebude poučovať človek ktorý umožnil prelet lietadiel NATO do Srbska, hlavne že teraz nad nami poletujú Osprey - e.Keď tak premýšľam tak je udivujúce že skorumpovanú EU pravdepodobne zachránila  cez presadenie eurovalu práve tá "ľavicová " vláda od ktorej by sme to najmenej čakali.Oni nemali tie informácie o FEDe a tie videá ču si tu tak pohoršene linkujeme majú zablokované ?Nebyť tohto momentu mohlo byť všetko inak a ani tieto petície sme nemuseli podpisovať.Ale to sú len úvahy  "naivného" voliča prirodzene.Mimochodom ten pôvodný link na článok o TISA je už nefunkčný dávam ďalší  http://www.extraplus.sk/3412/svet-sa-ide-kompletne-doprivatizovat. Stiahnite si ho a uložte ktovie dokedy tam bude.Marián Vitkovič im musí neskutočne žrať nervy to je paráda !