Vyhlásenie k aktuálnej situácii v ECAV na Slovensku

miro zatroch

/ #247

2014-07-20 20:29

bratia a sestry dlho som rozmyšlal ako vas osloviť všetkych až sa mi do ruky dostala kniha ktoru mam od mojej jedinej sestry kniha ma nazov symbolicke knihy a otvoril som ju na strane 187 kde je mali katechizmus ako prve 10 božich prikazani a každa odpoved začina slovami mame sa pana boha bať a ho milovať a tu chcem všetkym tým ktorý sa boja toho alebo toho povedať len jedno nie ludi sa mame bať ale boha lebo len jemu sa budeme zodpovedať na poslednom božom sude zabudame na jedno že život tu v časnosti je v božich rukach a preto by sme mali každy den prežiť tak ako by to mal byť naš posledny prežiť ho podľa vzoru ježiša krista v laske ku každemu v odpušťajucej laske tak ako ježiš odpušťal tym ktory ho bičovali pluvali na neho klamali na neho a nakoniec ho ukrižovali je to velmi tažke odpustiť ludom ktory nam ubližia ohovaraju nas klamu na nas ale verte mi s ježišom v srdci sa to da preto by som vas chcel všetkych poprosiť aby tento moj komentar bol zaverečny a radšej sa každy večer modlili za našu drahu evanielicku cirkev amen