Výzva slobodných občanov Slovenska

Jozef Varga

/ #3

2013-11-07 16:13

From: Jozef Varga [mailto:wargas@extel.sk]
Sent: Tuesday, November 05, 2013 6:31 PM
To: 'SZCPV'
Cc: 'Embassy Vatican CZ'; 'Embassy US SR -BA'; 'Embassy US'; 'Embassy GB'; 'Embassy France'; 'Embassy CZ'; 'Embassy Bulgaria'; 'Embassy Austria'; 'Embassy Sviss'; 'Embassy Belgium'; 'Embassy Chorvatsko'; 'Dansko'; 'Cina'; 'Finsko'; 'Grecko'; 'Holandsko'; 'Irsko'; 'Japonsko'; 'Kanada'; 'Kuba'; 'Madarsko'; 'ZU Nemecko'; 'Norsko'; 'Polsko'; 'Portugalsko'; 'Rumunsko'; 'Rusko'; 'Slovinsko'; 'Srbsko'; 'Spanielsko'; 'Taliansko'; 'Ukrajina';
Subject: RE: 9. november 2013, Voľby do VÚC - naša šanca pre začiatok zmeny zdola

Welcome to Relay of Life
http://www.relay-of-life.org/cz/chapter.html
EU připravuje směrnici pro zavedení otevřené cenzury médií a převýchovné kriminály
http://www.czechfreepress.cz/evropa/eu-pripravuje-smernici-pro-zavedeni-otevrena-cenzury-medii-a-prevychovne-kriminaly.html

Dobrý večer František, dámy a pani.

Mám iný názor František. Zmena zdola sa nikdy neuskutoční kandidátmi v komunálnych voľbách.
Dôvod? Budem stručný.
Najprv pre zmenu zdola je potrebné vystúpiť s 3 požiadavkami väčšiny občanov pred vládou svojej krajiny, ale ta väčšina bohužiaľ absentuje :

1.Občianská tvorba volebného zákona s imperatívnym mandátom, právom odvolať voleného zástupcu a pravom občanov odmietnuť nežiaduci zákon či medzinárodnú zmluvu.

2. Pravom občanov na občiansku tvorbu zákona o vykonávaní referenda.

3.Pravom občanov ktorej koľ vek krajiny vytvoriť si občanmi a schváliť občanmi Ústavu svojej krajiny.

Politické strany sú prežito diktatúry a korupcie v akejkoľvek ideológii a tak je potrebné voliť iba jedincov a politické strany zrušiť ústavným zákonom. Vládu by vyberali univerzitný profesori z najlepších odborníkov v svojej krajine. Ktorí koľ vek zástupca ľudu by bol taktiež občanmi odvolateľný ak by nedodržiaval Ústavu a sľub z Ústavy. Zmenu spoločenského systému je potrebné robiť nenásilným kultivovaným spôsobom.

Demokracia v žiadnej krajine sveta s výnimkou Švajčiarska a Islandu neexistovala.

To je môj názor a moja vôľa.

Euroujeri diktátu Bruselu a EU už zavadzajú cenzúru. Viac v prílohe emailu


S pozdravom Jozef Varga



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...