Výzva slobodných občanov Slovenska


Hosť

/ #82

2013-10-03 16:11

Všetko je to pravda,ale je veľký problém v tom že do toho nie sú zapojení len naši nenažranci,ale je to medzinárodný plán ako držať ľudí v strachu.Pri sociálnych nepokojoch k čomu nutne musí prísť sú pripravené jednotky bezcharakterných mužov s dostatočne vymytými mozgami a tí to utopia v krvi ani brvou nemihnú.Preto sa títo hajzli neboja.Plánoovane boli do politických funkcií nominovaní ľudia ktorí nemali ani potuchy čo sa deje a aké zákulisie to všetko má.Túto krajinu museli zruinovať lebo sme boli pre nich až moc nebezpeční konkurenciou.Lenže v tej dobe keď sme na to poukazovali ľudia boli úplne slepý a osprostení propagandou.A volili tých ktorí ich okradli.Toto treba ľuďom vysvetlovať,že si za to možeme sami.Veď je neuveriteľné že sme dokázali zvoliť výpravcu vlakov za predsedu vlády.Skrachovaného ekonóma za ministra financií.Skrachovaného právnika ktorí nevyhral ani jeden spor.A to je len tisícina promile tých kreténov.O puči 89 by sa dalo veľa hovoriť,ale už mám svoje roky a som z toho znechutaný.Som rád že sa začíname zobúdzať.Mám ale obavu že je neskoro.To čo tu zdevastovali to nedajú do kopy ani dve generácie.A to by sme mohli ísť podnik po podniku.



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...