Podpora pre pani učiteľku

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Podpora pre pani učiteľku.

pehana

#26

2013-04-29 08:38

Všetci sme len obyčajný ludia a každý z nás by si mal uvedomit, že nie sme na tomto svete, aby sme súdili jeden druhého. Každý by sa mal zamysliet sám nad sebou, možno zalistovat do minulosti a dat si ruku na srdce. Pani Ivonu poznám ako fajn ženu, vážim si ju ako samotného človeka a po tomto na nu určite menit názor nebudem. A hlupák je ten kto tak urobí. A k tým dvom sa radšej vyjadrovat nebudem, lebo moji rodičia ma na rozdiel od nich vychovali slušne, nerada by som použila vulgarizmi. Pani Ivone prajem vela štastia.
pani učiteľka

#27 Re:

2013-04-29 09:03

#26: pehana -

Ďakujem...


Hosť

#28 Re: ved zo zo zakladnej skoly sa vyhodit neda..je to povinna skolska dochadzka

2013-04-29 14:00

zuzana K.

#29

2013-04-29 14:12

Ja si myslim, ze pani ucitelka nie je povinna nikomu nic vysvetlovat, kazdeho vec, co si robi doma v sukromi..neurobila predsa nic nezakonne.. Mala proste len smolu, doverovala a obratilo sa to proti nej..Co je ale v tejto spolocnosti smutne, ze 15 roční sopliaci si dovolia vydierať dospelých, v prvom rade zlyhali rodicia. Na žiačku maly dvor a velký bič.
007 xD

#30 vinnicky zaroven zlodejkami

2013-04-29 14:48

aby toho nebolo malo,neviem kolki z vas to postrehli,spominane dve dievčata, Martina F. a Timea V. boli 24.4.2013 prichytene i pri kradezi,bolo to zverejnene na dverach isteho gbelskeho obchodu,mozno to tam i stale je,zverejnene su cele ich mena i ulica na ktorej byvaju

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2013-04-29 18:34


ludka

#32 Re: súhlasim

2013-04-30 17:16

#20: efg -

máš moje sympatie a dávam Ti za pravdu od začiatku tvojích riadkov až dokonca


Hosť

#33 Re: Názor

2013-05-01 09:09

#12: smer -

Ja nie som kolegyňa a myslím si, že ostuda je , že ak niekto vydiera v 14 rokoch  a mení  foto spolužiačky je už teraz kyberzločinec a čo bude robiť v 20 rokoch. Je to precedes, ktorý treba potrestať aby mládež videla ako to končí. Ona to neurobila prvý krát a dobre vedela čo robí. Učiteľka si svoju chybu  nesie tiež ale fandím jej, že to oznámila, pre mňa je hrdinka.

 

 

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2013-05-03 16:43


Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2013-05-04 05:09


Anewerror

#36 záujem

2013-05-04 10:14

Nepodarilo sa mi vyhľadať bližšie informácie o tejto udalosti. : Dotyčná pani učiteľka už bola prepustená? Ak áno, aký bol dôvod ukončenia pracovnej zmluvy?
Podľa mňa sa previnila jedine veľkou mierou naivity, ale tou na Slovensku trpí minimálne 50 percent obyvateľov. Morálne v tomto prípade nepochybila. Takže dostala akurát zaslúženú mentálnu facku, poučila sa a zároveň môže mať takýto prípad vzdelávací účinok aj pre širšie okolie. Offtopic: Identity drvivej väčšiny dnešných detí sa "rozšírili" do sfér kyberpriestoru a je myslím potrebné začať zaraďovať výuku netikety, kyberkultúry, nových technológií a ich bezpečného používania už na prvé stupne základných škôl

Hosť

#37 gbelan49

2013-05-07 15:30

Tu sa stále píše o pani učiteľke, ktorá pochybila, to ano urobila chybu,ale nikomu neublížila a ak ano, tak určite sebe a jej blízkym. Minulý týždeň tu bol odkaz na blog Ako sa to vlastne stalo, mal som to šťastie a prečítal som si to (momentálne je odkaz nefunkčný,asi to musela zablokovat) a tam sa písalo o tom,že na jednej hodine bola žiačka,ktorá sa neodhlásila a potom prišla dalšia hodina a tam si iná žiačka na jej neodhlásenom profile zgustla, a tak sa pýtam, kto pochybil, či tá učiteľka,čo bola na hodine a neskontrolovala pri odchode,či je všetko odhlásené a potom dalšia učitelka pri vstupe tiež neskontrolovala počítače a ako je vôbec možné,že si deti na počítačoch robia,čo chcú a nikto ich neskontroluje. A potom nakoniec prišla učiteľka, ktorá si všetkého všimla a začala to riešiť a takto dopadla. Čo tie učiteľky, ktoré sa o žiakov nestarajú a nechajú ich robiť,čo chcú, tie podľa mňa urobili ďaleko väčšiu chybu a nie sú potrestané. Podľa mňa už vtedy riaditeľka urobila chybu,že to nechala len v návrhom na dvojku zo správania a tie učiteľky, ktorým sa to stalo na hodine,nechala bez povšimnutia.To sú zaujímavé praktiky na tejto škole. Pani učitelke držím palce a dúfam,že to nevzdá.