Petícia za boj proti arogantným psíčkarom!

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za boj proti arogantným psíčkarom!.

.

#1

2015-09-18 21:03

 

                      www.peticie.com/pes_nieje_vec

 

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-09-30 12:22



Hosť

#3

2015-10-30 16:27

Zdá sa mi, že väčšina psíčkárov naozaj nedodržuje prijaté pravidlá. Nezbierané výkaly ohrozujú predovšetkým deti. Chovať psa v bytovke tiež nie je veľmi vhodné.

Hosť

#4

2015-12-20 11:03

90% psičkarov u nas v Modre nedodrzuje pravidla a akoby naschval vencia psov v parku kde sa hraju deti a kde maju psy zakaz vstupu!!!!!!!

Hosť

#5

2015-12-23 12:06

Dobrý nápad ako už aj iné, no ludia sa nepoučia pokial sa nestane nešťastie a zodpovedný bude pes a nie majiteľ. Je to ako hrach na stenu hádzať zodpovedný sa budú usmievať a púšťať psa na volno s vedomím, že je neovládateľný. Každé jedno osvedčenie sa dá v dnešnej dobe "vybaviť" tak to by im moc nezabránilo pokračovať v tom čo robia. Snažme sa my, čo majú zdraví rozum to dodržiavať. To si myslím, že je podstatné.


Hosť

#6

2016-09-10 15:03

Som už staršia, a v poslednej dobe sa bojím aj cez deň ísť v Nitre do parku Sihoť. Na cykl.chodníku pri rieke volne pobehujú psi, vyskakujú z vody, a stalo sa že vrážaljú do cyklistov aj korčuliarov, stalo sa to aj mne, že mi pes skočil do kolesa a spadla som dosť nepríjemne.