Nesúhlas s ekonomickými sankciami voči Ruskej federácii

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Nesúhlas s ekonomickými sankciami voči Ruskej federácii.

Nemo

#201 Re: Re: Re: Nesúhlasím s petíciou - mám iný názor

2014-08-14 15:02


Hosť

#203

2014-08-14 16:28

myslím si, že treba už prestať čušať a dať najavo svoj nesúhlas s nezodpovednými rozhodnutiami, ktoré nás ženú do záhuby, však ľudskej biedy je vo svete neúrekom a na zničenej Zemi neprežije nikto, ani ten, čo zlo a nepriateľstvo organizuje. Treba zachovať mier a rozvíjať spoluprácu pre dobro všetkých pri rešpektovaní ich kultúry, tradícií a nie večne znásilňovať a vraždiť tých, ktorí sa dajakým nemravným šialencom nehodia do ich scenára!
Miror

#204 Re: Nesúhlasím s petíciou - mám iný názor

2014-08-14 16:30

#184: McDollen - Nesúhlasím s petíciou - mám iný názor 

 

...takže ak ti dobre rozumiem nevadilo by ti keby na Žitnom ostrove vybudovali svoje vojenské základne Američania, ale ak by tam žijúci občania Slovenska maďarskej národnosti  prejavili snahu sa odtrhnuť tak by si na nich vyrukoval s tankami, delami a bombardovaním. Navyše aký dôvod by maďarskí spoluobčania mali sa odtŕhať od Slovenska? Diskriminuje ich niekto? ...zakazuje im používať materský jazyk?... majú tu horšie podmienky pre život ako v Maďarsku? ...a ak by sa občania Zakarpatskej rusi opäť chceli spojiť so Slovenskom tak ty by si ich odstreľoval zo Slovenskej strany a Ukrajinci z tej ich.

Rešpektujem tvoj názor, ale táto petícia je o zrušení nezmyselných sankcií Slovenska proti Rusku, lebo sankcie Slovenska protu Rusku pre Rusko neznamenajú nič, ale odvetné sankcie Ruska môžu pre Slovensko byť existenčným problémom a tragédiou. Rinčanie zbraňami, ani vyhrážky a pomsta nikdy nič dobré pre nikoho (okrem tých ktorí konflikt vyprovokovali) neprinieslo. Všetko je možné riešiť diplomatickou cestou, rokovaniami, vyjednávaním, dohodami... ...a to chceme.

Miror

#206 Re: Re:

2014-08-14 16:39

#199: - Re:  

 ...sankcie nie sú politické riešenie, ale ekonomické vydieranie - a to je rozdiel. ...a vydieranie len roztáča špirálu v ktorej ten kto vydiera chce stále viac a ten kto je vydieraný sa dostáva do sytuácie, keď jediným riešením pre neho je použitie násilia proti  tomu kto vydiera.

Nemo

#207 Re: Re: Re: Nesúhlasím s petíciou - mám iný názor

2014-08-14 16:41


Hosť

#209

2014-08-14 18:11

A vymeniť celú politickú scénu....koalíciu i opozíciu !!!
drobčiatko

#210 Re: Re:

2014-08-15 05:49

#14: Bruno - Re:  

 Prosím zmeň si "Bruno" na  "NÁCKO" a utri si prosím penu z úst a krvavé oči si natri mastičkou. Svetu mier!

Nemo

#211 Re: Re: Jacenjuk

2014-08-15 06:31

#90: RRtrash - Re: Jacenjuk 

 Dobré :D.Ale vieš čo, keď sme už pri filmoch stále som rozmýšľal že ten holohlavý potkan mi niekoho pripomína a už mi to došlo - robota z filmu "Ja robot".Ten istý ksycht bez náznaku emócií bolo by mu treba pozrieť do hlavičky či tam nie sú ozubené kolieska made in USA.Ale to som toho robota asi urazil lebo nakoniec sa z neho vykľula rozumná a citlivá mašinka na rozdiel od niektorých zmrdov CHaaaaa.


Hosť

#212

2014-08-15 08:24

čím skôr

Hosť

#213

2014-08-15 09:46

...stop sankciam, stop hluposti a neschopnosti europskym vazalskym vladam.
stop politikom, ktory ziju mimo realitu.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-08-15 10:10



Hosť

#215

2014-08-15 10:24

Andrej Kiska : BRATISLAVA - Sankcie Európskej únie voči Rusku môžu znamenať istú ekonomickú stratu, ale treba byť pripravení túto stratu prijať. "Obchodné záujmy nesmú byť nadradené základným hodnotám slobody a demokracie," napísal dnes na svojej FB stránke

Andrej Kiska : Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom

v rozhovore s redaktorom RTVS1 o 5 min,12  22.6.2014.

Sa z toho poseriem, čistá schizofrénia.Pomooooooooc už nevládzem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAROĽ 1

#216

2014-08-15 10:33

Aký je rozdiel medzi hitlerovským /fašistickým/ vojakom a Slovenským vojakom? Aj jeden aj druhý sú ozbrojení sú na území cudzieho štátu a nie sú za nič zodpovední, lebo oni plnia len rozkazy. To čo robia/vraždeniu/ na rozkaz sa hovorí mierová misia. Bombardovacie lietadlá sa vracajú z kampane. Počúvať o akomsi americkom národe? Veď pred 300rokmi tam behali ešte bizóny.Do Ameriky utekali vrahovia,zločinci,darebáci,dodrodruhovia a kadejaký odpad ktorý sa musel skryť pred zákonom a tie gény sú tam.Amerika už im je tesná zachutil im celý svet.Verím,že Rusko na čele s Putinom im vystaví účet a to aj s DPH.Chcel by som sa dožiť doby,že z KANADY by sa stal ostrov a do MEXICA by bolo možné cestovať, len loďou,alebo lietadlom! To jedine si zaslúžia!


Hosť

#217 Re:

2014-08-15 11:02

#216: KAROĽ 1 -  

 A pupočnou šnúrou sú prepojený s GB !


Hosť

#218 ani ma veru nenapada....

2014-08-15 11:43

rozumiem, ze je skoda akokolvek argumentovat, ale naozaj mi to neda... HLUPI, HLUPI, HLUPI!!!! tolka hlupost boli, ale snad sa to uz otaca, prezidenta mame mudreho, vacsina vasich deti uz asi bude mat vzdelanie...chce to len cas...a pochopia aj ludia na Slovensku, ze vdaka Amerike mame slobodu, vdaka Rusku vynalez miestnych gulagov...ked ale budete viac citat, tak sa viac dozviete...ale nie slobodnespravy.sk, noveslovo.sk a podobne...skuste nieco, co ma hodnotu! a nestracajte cas vypisovanim nezmyslenych peticii, len aby Ste ventilovali vlastnu nemohucnost...skuste pochopit, co sa teraz na vychode deje. Odhodte klapky konspirativneho myslenia, uchyluje sa k nim len ten, pre koho je svet prilis komplikovany...

tak, a oficialne som hodil sviniam trochu peral :))


Hosť

#219 Re: ani ma veru nenapada....

2014-08-15 11:56

#218: - ani ma veru nenapada.... 

 A podarilo sa Ti nejakú perlu chytiť ?A nemľaskaj a nechrochtaj, nepatrí sa :D


Hosť

#220 Re: ani ma veru nenapada....

2014-08-15 12:03

#218: - ani ma veru nenapada.... 

 Tento hádam nie je "hlúpa slovenská sviňa" ale vzdelaný USA -k priamo z vlády a hľa čo sa z neho vykľulo - hlúpa nevzdelaná americká "sviňa" ktorá ani nevie že je slobodná.https://www.youtube.com/watch?v=BABXj2nNO8k&list=FL31OoCMiRQHal8hlCK1-0ow&feature=share&index=11

Dávno som sa tak nezasmial Ty Troll


Hosť

#221 Re: ani ma veru nenapada....

2014-08-15 12:42

#218: - ani ma veru nenapada.... 

 A vďaka Amerike vieme ako treba vyhubiť pôvodné obyvateľstvo celého kontinentu :D

that's byznis


Hosť

#222

2014-08-15 13:06

Ozbrojený prevrat na Majdane pripravovali USA a EU už najmenej 3 roky. Uskutočnili ho proti vôli občanov Ukrajiny s cieľom zneužiť situácie na Ukrajine proti Rusku. Sankcie nanútili USA a EU ako slúžka sa im poddáva. Mali by sme úplne odmietnuť agresívnu politiku USA rozsievania vojen, smrti a ničenia po celej planéte.
ra100

#223 Re:

2014-08-15 13:31

#215: -  

 slova - sloboda a demokracia mi z istych ust nesu odkaz prazdnoty nulovej ceny a alibizmu.

 

hrozne.


Hosť

#224

2014-08-15 14:20

Táto petícia je zameraná proti nezmyselným sankciam - sankcie sú vydieranie. ta sa priatelia signatári petície nenechavajte vťahovať nezmyselných diskusií.