Nesúhlas s ekonomickými sankciami voči Ruskej federácii

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Nesúhlas s ekonomickými sankciami voči Ruskej federácii.


Hosť

#151

2014-05-06 13:29

Som rada, že je táto petícia existuje a ďakujem všetkým, ktorý sa na tom podieľali.

Asdf

#152 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-06 13:49

#150: - Re: Re: Re: Re:

Skôr sa uvedom ty. Chceš povedať, že to čo som napísal v komentári #148 nie je pravda, že? A aby si vedel, ja sa nezastávam USA ani Ruska, ale ak by bolo potrebné aby som si vybral medzi týmito dvoma bolo by to USA. Rusko určite nie, pretože Rusko podporuje ten diktátorsko-neľudský režim v Severnej Kórei a takisto podobný, ale miernejší režim v Číne a aj preto, lebo Putin obmedzuje slobodu slova, a ešte nemusím ani spomínať čo tu predviedli počas 1948-1989. A čo poviete na toto? http://www.amnesty.cz/rusko/ Od Proruských aktivistov môžem čakať len odpovede, ktoré používa aj naša sprostá Ficova vláda typu "sú to vykonštruované nezmysly"...


Hosť

#153

2014-05-07 05:15

niečo na tom bude
jm222

#154 USA nás chcú vtiahnuť do vojny a zastaviť ekon. spolupracu EU s Ruskom

2014-05-07 22:02

Na Ukrajine pripravili fašistický puč USA. Fašistická Ukrainská vláda terorizuje menšiny a je tiež hrozbou pre Európu.
Nulandová priznáva, ze amerika investovala od roku 1991 do štátneho prevratu na Ukraine 5mld USD, v americkom pocitani bilionov, a uisťuje svojich poslucháčov, že existujú významné obchodné spoločnosti a vládni úradníci, ktorí podporujú projekt US odtrhnúť Ukrajinu od jeho historického vzťahu s Ruskom do sféry záujmu USA(prostredníctvom "Európy"). Link:
http://www.youtube.com/watch?v=U2fYcHLouXY
Rozhovor s bývalým námestníkom ministra financií USA Paul Craig Robertsom v Slobodnom Vysielači.
Americká angažovanosť v Ukrajine.
http://www.youtube.com/watch?v=BABXj2nNO8k
jm222

#155 Re: Re: Re: Re: Re: Re: @Asdf

2014-05-08 06:56

#152: Asdf - Re: Re: Re: Re: Re:

@Asdf, ked nesuhlasis s touto peticiou zaloz si vlastnu "Nesuhlas so sankciami proti USA". Amnesty International založil roku 1961 britský právnik Peter Benenson, a ako je zname, Briti a USA v ktorych su potomkovia Britov viedli a vedú najviac vojen a agresii po celom svete. Boli by sami proti sebe, keby v Amnesty Int. poukazovali proti porusovaniu ludskych prav, na rozvracanie vladnych rezimov, podporu fasizmu (napr. dnesna Ukraina), humanitarne bombardovanie (Srbsko) atd... zo strany USA.


Hosť

#156 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-08 07:20

#152: Asdf - Re: Re: Re: Re: Re:

Chlapče Ty si "guma"... všetko čo tu píšeš sú bludy... poinformuj sa lepšie o tom ako cenzurujú a likvidujú žurnalistov a slobodu slova USA a potom sa vyjadruj na danú tému. Ak nevieš o čom hovorím, tak si pozri udalosti v USA za posledných pár rokov. Okrem iného táto petícia je aj tak o niečom inom ak si si nevšimol... pravda čo by som mohol chcieť od hlupáka a provokatéra ako si Ty?!

 

Asdf

#157 RE: #155, #156

2014-05-08 15:56

jm222: taka peticia ani neni treba, kedze SR ani EU ziadne sankcie na USA nejdu uvalovat :D A na amnesty int. pisu aj o tom, ze v Guatanamne sa porusuju ludske prava a aby to zavreli, takze nejaky nastroj propagandy USA/UK to asi nebude, pretoze by tam pisali proti sebe.
hosť: dobre, a čo mi teda povieš na to, že Rusko podporuje Činu a Severnu Kóreu = štáty v ktorých sa porušujú ľudské práva? Ešte tú Činu by som akotak vedel strpeť, ale Severnú Kóreu? To absolutne nie je normálne aký neľudský režim tam vládne, ale ešte viac neľudské je podporovať ho. (ak o nom nic nevies, tak si o tom precitaj nieco ty). a mas nejaky link resp. zdroj toho, o čom hovoris (likvidovanie zurnalistov zo strany USA)?

btw. aj tak tieto internetové petície nemajú žiadny význam, je to iba strata casu podpisovania a pisania textu, pretože sa tu môže podpísať aj milion ľudí a doručiť peticiu vlade SR, oni na to budu srat, a este viac by to mala v p... terajsia ficova vlada.

Hosť

#158 Re: RE: #155, #156

2014-05-11 14:48

mala by to v p.ici akiste každá konformná júdeokresťansko demokratická vláda - aušag niekomu môže týmto gestom ísť aj o tzv. psychohygienu...  Ako vravia jarmulkári..."zabijeme každého, kto sa nám postaví do cesty..." - tento SMER si si zasa zjavne zvolil ty - no nič to!


Hosť

#159 Re: Re: RE: #155, #156

2014-05-12 17:24

#158: - Re: RE: #155, #156

ak si myslis, ze som volil toho hranola v 2012 a 2014 tak ta musim sklamat - nevolil som ho...


Hosť

#160

2014-05-15 20:33

Už dosť tých mocenských hier bláznov a šialencov USA a EU!!!!!!!!!!!!!
Ľudia zobuďme sa a poďme vyjadriť svoj názor STOP vojnovým a ekonomickým šialencom!!!!!!
erika

#161 Re: Ľudia otvorte si oči! Už je čas... a ten sa kráti! Zasiahnime kým nie je neskoro!!!

2014-05-18 15:35

#12: Svyatogor - Ľudia otvorte si oči! Už je čas... a ten sa kráti! Zasiahnime kým nie je neskoro!!!

Kto chce byť v obraze, čo sa vlastne deje na svetovom politickom javisku, odporúčam mu tento článok.

http://dolezite.sk/Nebudes-mit-bohu-prede-mnou-xI3zKA.html

Naozaj je najvyšší čas, ak máme zastaviť vojnu, ktorú Amerika pripravila pre Európu.

Stále je dosť naivných ľudí, ktorí si myslia, že USA sú naši spojenci.

Nečudo, ak sú odkázaní na naše masovokomunikačné manipulatívne spravodajské iformácie...

jaromal

#162 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-19 09:23

#152: Asdf - Re: Re: Re: Re: Re:

Veľmi, veľmi sa mýliš a ukazuješ v priamom prenose ako funguje proamerická propaganda a vymývanie mozgov médiami. Musíš si viac naštudovať históriu, potom logiku a naučiť sa spájať do logického súvisu skutočné fakty. Potom  možno zistíš, že Tvoje tvrdenia majú hlboké medzery a argumentačné chyby. Nedá sa všetkému veriť, čo píšu zaujatí novinári, ktorí sú iba podriadenými pracovníkmi svojich pánov - majiteľov, tak ako aj mimovládne organizácie ako napr. amnesty a im podobné propagandistické buňky.


Hosť

#163

2014-05-29 11:25

Mali sme zostať a držať sa Vyšehradskej štvorky, aj Rakúsko by sa bolo pripojilo a nedať sa západniarmi vyšachovať z trhov v Rusku, sankcie sú hlúposť, Rusko Európu nepotrebuje (naopak áno), má Čínu a iné veľmoci

Hosť

#165

2014-08-11 20:27

dobra

Hosť

#166

2014-08-12 00:03

Samozrejme súhlasím s petíciou! Irena Rosnerova
Napoleon

#167 Napoleon

2014-08-12 07:07

Rusko si privlastnilo Krym, budete suhlasiť teda aj s tím ked si Madari privlastnia Juh našej krajiny?


Hosť

#168

2014-08-12 07:16

Nesúhlasím s ekonomickými sankciami voči Rusku preto že to veľmi poškodí aj Slovenskú ekonomiku a podnikateľov a samozrejme aj celé EU. Bolo treba s Ruskom vyjednávať.

Hosť

#169 Napoleon

2014-08-12 07:25

Nesúhlasíťe so sankciami (ja tiež nie), ale ved sme si to schválili vstup do unie, či sa nehlasovalo?

 


Hosť

#170

2014-08-12 09:13

Na hlúposti zarábajú iba bohatí, chudobný sa stávajú chudobnejší!!! Programovo vyhovuje vládnucej triede strach a beznádej!
jv1212

#171 Re:

2014-08-12 09:59

#2: -  

 Langley, Virginia


Hosť

#172

2014-08-12 13:39

Predovšetkým občania SR majú právo poznať odpoveď
na otázku ako je možné, že napriek tomu že premiér
deklaroval nesúhlas so sankciami voči Rusku tak
minister zahraničných vecí ich uplatnenie odsúhlasil.Kto vlastne vládne v tomto štáte, kto
na našich politikov vyvíja nátlak a kto zo zákulisia ťahá nitky? Sme ešte vôbec suverénny
štát s právom na vlastnú zahraničnú politiku v súlade so záujmami väčšiny občanov ?

Hosť

#173

2014-08-12 18:08

suhlasim,niet co viac dodat

Hosť

#174 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-12 18:10

#152: Asdf - Re: Re: Re: Re: Re:  

 pozri si slobodu slova na SME,Aktuality.sk  a pozri si debatu pod clankami

Betka

#175 Istota v predsieni pekla

2014-08-12 18:18

Ivo Sasek zo švajčiarskej Koalície proti cenzúre apeluje na všetky národy Európy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=t2kDXtWUPkM&feature=em-uploademail