Nesúhlas s ekonomickými sankciami voči Ruskej federácii

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Nesúhlas s ekonomickými sankciami voči Ruskej federácii.


Hosť

#226

2014-08-15 22:13

Ako povedal Orban, strielame si do vlastnej nohy...

Hosť

#227

2014-08-15 23:30

Nesúhlasím s ekonomickými sankciami voči RF!
Demónizácia V. Putina a Ruska je prejavom choroby mocenských štruktúr USA a EU. Nesúhlasím so súčasnými aktivitami NATO - vytvárajú nestabilitu v EURÓPE a ohrozujú svetový mier. Podporovaním súčasnej pučistickej vlády UK sa aj my podieľame na tzv. "Trestnej operácií voči obyvateľom Luhanska a Donecka". Naozaj je nás v tomto štáte a EU väčšina čo súhlasí s tak nehoráznym spôsobom riešenía konfliktu? Koľko ešte treba obetí na ľudských životoch? Majú naši politici ešte nejaké svedomie? A čo empatia? Sú politici čo to podporujú tak "vymetení", alebo zdegenerovali na horšie tvory ako zver?

Hosť

#229

2014-08-16 13:00

1
Nemo

#230

2014-08-17 10:48

Ne nemenovanom "slobodnom"diskusnom portáli kde ma vytrvalo mažú som čítal zvôvodnenie sankcií proti RF že vraj za anexiu Krymu.Tak sa pýtam či zamýšľaná anexia celého sveta by nestála za nejaké tie sankcie.A prečo ma vlastne mažú veď len citujem ich vyľkého Ó - bamu :  Amerika má v modernom svete špeciálnu úlohu - a to, právo zasahovať do rôznych politických konfliktov alebo incidentov, ktoré sa vyskytujú po celom svete... Spojené štáty použijú vojenskú silu jednostranne, ak si to budú vyžadovať "kľúčové záujmy." http://www.hlavnespravy.sk/princip-exkluzivity-usa-trva-na-vylucnom-prave-zasahovat-do-zalezitosti-inych-krajin/272608

 


Hosť

#231

2014-08-17 20:18

vrchní predstavitelia EU si musia uznať strelu do vlastnej siete pri zavedení sankcií proti Rusku. Zrejme si neuvedomili zásadnú chybu, ak nerešpektovali fakt, že každá akcia má reakciu, ktorá môže pôsobiť proti ním s ešte väčším účinkom ako pôvodná akcia. To, čo však stvára náš milovaný prezident je ukážka ako ho môžeme vnímať my Slováci, avšak v prvom rade aj zahraničie Je to vyjadrenie názoru diletanta ktorý je však na čele štátu, veliteľ ozbrojených síl štátu- môže vôbec taká osoba, ktorá nemá páru o tom, čo je to zahraničná politika a zodpovednosť voči vlastnému národu reprezentovať náš štát doma, ba dokonca v zahraničí?! Silne o tom pochybujem. Kiska nemá svoj názor a napísaným poradným názorom musí rozumieť- to však on nedokáže. Chce byť prezidentom všetkých občanov Slovenska- on však nevie čo a kto sú to občania Slovenska. To isté platí o Porošenkovi, ktorý si pomýlil riešenie krízy vo svojej krajine s ozbrojeným bojom proti vlastnému národu, kde používa zbrane ťažkého kalibru, čoho dôsledkom sú tisíce mŕtvych v celej krajine. V medzinárodnom meradle mu nepomôžu detské výhovorky spolu S Jaceňukom "to nie my to Rusi". Títo uchvatitelia moci na Ukrajine (Porošenko aj Jaceňuk) si zrejme neuvedomujú rozsah zločinov, ktoré páchajú vo vlastnej krajine. Neboli riadne zvolení a sú to podľa mňa samozvaní uchvatitelia moci- to im Ukrajinci ešte zrátajú. Nebudú im klepať po ramene ako náš úžerník.

Hosť

#232

2014-08-18 07:04

.
Milan

#233

2014-08-18 07:06

Plný súhlas s textom petície. Sme Slovania, tak sa držme našich koreňov... Nie sme poskokmi USA a EÚ...

 


Hosť

#234

2014-08-18 12:11

Sankcie sú hlúposť a keď, tak by mali byť zavedené voči organizátorovi a režisérovi krvavého "Euromajdanu" USA a niektorým štátom EÚ
Nemo

#235

2014-08-18 12:36

Prebiehajú rokovania v Berlíne.Ak budeme mať to šťastie že sa z tohto hnoja vyhrabeme bez vážnejšej ujmy tak si buďme vedomí toho že sme len získali trochu času ale hlavne ponaučenie v tom že aspoň časti z nás je už definitívne jasné ako ďaleko sú ONI   pripravení a ochotní zájsť.Jožo Ráž by povedal - je jasné kto za koho kope.Spomeňme si na to vždy keď budeme o niečom rozhodovať.Cieľ by mal byť viacmenej jasný : Dosť bolo NATO a EU v terajšej podobe hľadajme alternatívy !


Hosť

#236

2014-08-18 15:18

Tato peticia je spravna...uz je nacase ze sa zacinaju ludia mobilizovat...preco mame trpiet za nenazrnost zidoamericanov co si chcu podmanit cely svet..
puma

#237 Re:

2014-08-18 19:20

#38: -  

 to vážne v tých krajinách prebiehajú petície? paráda, potešilo :) pre istotu a pre niektorých si zopakujme:

https://www.youtube.com/watch?v=jnZKtRejmSA istota v predsieni pekla

https://www.youtube.com/watch?v=EUAwUrF6kIA#t=32 podraz jménem obama

puma

#238 Re: podakovanie občanov RF za petíciu

2014-08-18 19:34

#51: - podakovanie občanov RF za petíciu 

  som rada, že o tom vedia, je to psychovzpruha :)


Hosť

#239

2014-08-18 20:45

Keď nemajú rozum politici, musia ho mať občania, aby sa nestali otrokmi nenásytného západného kapitálu

Hosť

#240

2014-08-18 20:51

táto vláda už dávno nezastupuje záujmy občanov! ja ako občan NESÚHLASÍM so zavedenými sankciami voči Rusku. a viem, že nie som sama!

Hosť

#241

2014-08-18 21:01

Každý Slovák by túto petíciu mal podpísať, aby prejavil svoj nesúhlas tým, ktorí za nás rozhodujú. O nás - bez nás.......nepripomína to náhodou niečo z našich dejín?

Hosť

#242

2014-08-18 21:07

Politici vy to platte ze svýho a ne ze státního vy kolaboranti zločinných USA !

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-08-18 21:19


Zdenda19895

#244

2014-08-18 21:20

Sankcemi nejvíce potrestáme sami sebe.


Hosť

#245

2014-08-18 21:24

At tahne USA. do hnoja !

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-08-18 21:25


Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-08-18 21:26


ADOLFLUHITLERMARAK

#248 HOVNO

2014-08-18 21:28

hovno petici  nakou pozvanku  :!! :D

VLADAPUTINJEBOREC

#249

2014-08-18 21:53

TO JSTE TAKOVY SRACI ZE BUDETE PSAT RADSI PETICE NEZ VYLEZETE VEN VY OHAVY????????,TOMU NEPOMOZE ANI SVECENA VODA ! TEM PAPALASUM jen kreslo preju


Hosť

#250

2014-08-18 22:47

Nesúhlasil som so vstupom do EÚ,ani so vstupom do NATO a už vôbec nesúhlasím s tým aké kroky podnikajú naše politické prostitútky proti Ruskej federácii.Hanbím sa za vládu Slovenskej republiky,ktorá koná proti záujmom štátu a jeho občanov,hanbím sa aj za naše médiá,ktoré nám ponúkajú neobjektívne,skreslené a zavádzajúce spravodajstvo s cieľom manipulovať verejnú mienku a hanbím sa za prezidenta Slovenskej republiky,ktorý svojimi nediplomatickými vyjadreniami a postojmi vytvára negatívny obraz Slovenska vo svete.