Nesúhlas s ekonomickými sankciami voči Ruskej federácii

Quoted post


Hosť

#218 ani ma veru nenapada....

2014-08-15 11:43

rozumiem, ze je skoda akokolvek argumentovat, ale naozaj mi to neda... HLUPI, HLUPI, HLUPI!!!! tolka hlupost boli, ale snad sa to uz otaca, prezidenta mame mudreho, vacsina vasich deti uz asi bude mat vzdelanie...chce to len cas...a pochopia aj ludia na Slovensku, ze vdaka Amerike mame slobodu, vdaka Rusku vynalez miestnych gulagov...ked ale budete viac citat, tak sa viac dozviete...ale nie slobodnespravy.sk, noveslovo.sk a podobne...skuste nieco, co ma hodnotu! a nestracajte cas vypisovanim nezmyslenych peticii, len aby Ste ventilovali vlastnu nemohucnost...skuste pochopit, co sa teraz na vychode deje. Odhodte klapky konspirativneho myslenia, uchyluje sa k nim len ten, pre koho je svet prilis komplikovany...

tak, a oficialne som hodil sviniam trochu peral :))

Replies


Hosť

#219 Re: ani ma veru nenapada....

2014-08-15 11:56:44

#218: - ani ma veru nenapada.... 

 A podarilo sa Ti nejakú perlu chytiť ?A nemľaskaj a nechrochtaj, nepatrí sa :D


Hosť

#220 Re: ani ma veru nenapada....

2014-08-15 12:03:51

#218: - ani ma veru nenapada.... 

 Tento hádam nie je "hlúpa slovenská sviňa" ale vzdelaný USA -k priamo z vlády a hľa čo sa z neho vykľulo - hlúpa nevzdelaná americká "sviňa" ktorá ani nevie že je slobodná.https://www.youtube.com/watch?v=BABXj2nNO8k&list=FL31OoCMiRQHal8hlCK1-0ow&feature=share&index=11

Dávno som sa tak nezasmial Ty Troll


Hosť

#221 Re: ani ma veru nenapada....

2014-08-15 12:42:05

#218: - ani ma veru nenapada.... 

 A vďaka Amerike vieme ako treba vyhubiť pôvodné obyvateľstvo celého kontinentu :D

that's byznis